Dlaczego w moim WhatsApp zawsze pojawiam się online bez połączenia? - Ostateczne rozwiązanie

30 czerwca, 2021

WhatsApp to aplikacja do przesyłania wiadomości, która umożliwia wymianę prywatnych wiadomości między dwiema lub większą liczbą osób w czasie rzeczywistym, w trybie tekstowym, wideokonferencji lub za pośrednictwem bezpłatnych połączeń międzynarodowych . Te wiadomości są zaszyfrowane, więc nikt inny nie może ich odczytać, chociaż przechodzą przez serwer WhatsApp Facebook, aby dotrzeć do miejsca docelowego, a my naprawdę nie wiemy, co z nimi robią.

Umożliwia także wysyłanie i odbieranie różnych typów plików multimedialnych, takich jak teksty, zdjęcia, filmy i dokumenty, a także możliwość prowadzenia grupowych połączeń wideo do 50 osób . Wielu użytkowników dzieli się swoimi najcenniejszymi chwilami na WhatsApp poprzez historie, czaty lub prywatne rozmowy z innymi ludźmi.

Możesz umieścić te prywatne rozmowy na górze, po prostu musisz wiedzieć, jak ustawić swoje ulubione wiadomości lub rozmowy i voila, pozostaną na pierwszych miejscach bez ruchu, jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego jesteś online po zamknięciu aplikacji, będziemy pokazać dlaczego.

Dlaczego pojawia się online bez połączenia

Czytaj więcej  Jak tworzyć lub tworzyć szablony i plakaty w programie Microsoft Word Proste!

WhatsApp to najpopularniejsza i pobierana aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych na świecie, jednak nie jest idealna, ponieważ wielu użytkowników skarżyło się na tę i inne niedogodności.

Jednym z powodów jest to, że WhatsApp jest zaprogramowany tak, aby za każdym razem, gdy zamykasz aplikację, generowana jest krótka kopia zapasowa wysłanych i odebranych wiadomości. To powoduje, że jest pokazywany „online”. Nawet jeśli nie masz już połączenia, WhatsApp nadal pracuje, aby zapewnić Ci najlepszą obsługę.

Innym powodem, dla którego tak się dzieje, jest to, że jeśli użytkownik opuści WhatsApp, tekst „Online” nie zostanie usunięty, dopóki nie minie około 20 sekund po jego zamknięciu . Ponieważ tak jest skonfigurowana funkcja tej aplikacji. Więc nie martw się, nie jesteś jedyną osobą, która tak się dzieje.

Jeśli zastanawiasz się, czy istnieje sposób, aby tego uniknąć, odpowiedź brzmi nie, ponieważ jak wspomnieliśmy wcześniej, tak jest skonfigurowana aplikacja, a warto wspomnieć, że nie znamy trwałego rozwiązania tej konfiguracji, chyba że Serwery WhatsApp wdrażają rozwiązanie, aby zapewnić Ci najwyższy komfort użytkowania.

Czytaj więcej  Jak zmienić lub ustawić opcje automatycznego zapisywania w programie Word

Podstawowe funkcje WhatsApp

Oprócz wszystkiego, o czym wspomniano, WhatsApp spełnia o wiele więcej funkcji , które zostały zaimplementowane z biegiem czasu, takie funkcje, które wymienię poniżej i które można było poznać w tej słynnej aplikacji.

Spełnia funkcję wysyłania: naklejek, GIF-ów i Emojis . Oprócz wszystkich funkcji powiadamiania w tym wysyłania wiadomości głosowych oraz wszystkich tych, o których już wspomniano powyżej.

Oto niektóre z najważniejszych funkcji:

  • Posłuchaj audio przed wysłaniem
  • Wysyłaj wiadomości tymczasowe
  • Unikaj pobierania otrzymanych lub wysłanych zdjęć i filmów
  • Niestandardowe tła (WhatsApp ma własne tła, ale pozwala również na użycie zdjęć z galerii)
  • Ciemna droga
  • Wycisz historie i powiadomienia na czacie, które chcesz
  • Zablokuj kontakty (podczas blokowania kontaktów nie zobaczą nic z ruchu, który zachowujesz w aplikacji WhatsApp)
  • Korzystanie ze zdjęć profilowych
  • Tworzenie grup liczących ponad 200 osób w
  • Popraw swoją prywatność (możesz wybrać, kto nie zobaczy historii, które publikujesz w aplikacji, oprócz wielu innych zalet).

To tylko niektóre z wielu innych funkcji, które oferuje ta aplikacja do przesyłania wiadomości i połączeń, do korzystania z tej aplikacji konieczne jest połączenie internetowe WI-FI na urządzeniu, na którym z niego korzystasz, podobnie jak możesz go używać z mobilną transmisją danych.

Czytaj więcej  Co to są wirusy komputerowe i jakie są ich typy? Klasyfikacja i charakterystyka

Jeśli nie masz połączenia z siecią lub komórkową transmisją danych, nie możesz w pełni wykorzystać tej aplikacji, ponieważ w zdecydowanej większości jej działania konieczne jest pozostawanie w kontakcie z Internetem.

WhatsApp jest automatycznie zintegrowany z książką kontaktów , co odróżnia ją od innych aplikacji, ponieważ nie jest konieczne wprowadzanie hasła ani kodu PIN, aby uzyskać dostęp do usługi.

Ta aplikacja jest całkowicie darmowa i można ją pobrać z serwisu Google Play, który jest szczególnie polecany w najnowszej wersji Sklepu Play . Sukcesy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji