Dlaczego Uber obciąża mnie więcej i dwa razy za tę samą podróż i co mogę zrobić?

9 października, 2022

Aplikacja Uber może mieć wady , mimo że jest doskonałą platformą. Mogą wystąpić błędy, takie jak ładowanie więcej niż dwa razy za tę samą podróż. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to naprawić.

Jakiś czas temu w Uberze zaistniała nietypowa sytuacja. Wielu użytkowników wskazało na Twitterze, że mieli problemy z opłatami na platformie, a hashtag #UberFraude stał się nawet wirusowy .

Dlaczego Uber obciąża mnie więcej i dwa razy za tę samą podróż i co mogę zrobić?

Użytkownicy byli obciążani więcej niż raz za tę samą podróż . Najbardziej dotknięte były osoby, które dokonały płatności za pomocą Paypal lub kartą kredytową.

Jeden z użytkowników stwierdził, że płatność została obciążona ponad dziewięć razy . Podczas gdy inny zgłosił, że jego karta nie przyjmowała więcej płatności od Ubera , ponieważ miał już kilka oczekujących opłat.

  Indeks

   Dlaczego Uber pobiera ode mnie więcej niż dwa razy opłatę za przejazd?

   Istnieje wiele powodów, dla których na Twoim koncie może pojawić się zduplikowane obciążenie . W każdym razie może to być błąd w aplikacji, chociaż Uber dokonał już aktualizacji, która koryguje błąd #UberFraud.

   podwójna opłata za przejazd uber

   Płatności PayPal

   Jeśli dokonałeś płatności za pomocą Paypal , może wystąpić opóźnienie w odzwierciedleniu płatności w aplikacji. Ten błąd spowodował, że konto zostało wielokrotnie obciążone pełną kwotą opłaty za przejazd.

   W takim przypadku Uber rozpoznaje błąd i zwraca pieniądze. Twoje pieniądze zostaną automatycznie zwrócone w ciągu kilku dni roboczych.

   Jeśli pieniądze nie zostaną zwrócone, najpierw skonsultuj się z działem pomocy Uber . Będą próbowali rozwiązać błąd, ale jeśli błąd odpowiada platformie Paypal, będziesz musiał skontaktować się z nimi bezpośrednio.

   System wsparcia Paypal jest dość wydajny i mają nawet bezpłatną linię międzynarodową. Możesz dzwonić za pomocą Google Hangouts bezpłatnie.

   Nieprzewidziane opłaty

   Dodatkowa kwota może wynikać z korekty kosztów podróży . Opłata może zostać doliczona za spóźnienie lub jeśli kierowca zgłosi jakiekolwiek uszkodzenie pojazdu.

   Czytaj więcej  Jak wyczyścić pliki tymczasowe lub pamięć podręczną na komputerze Mac, aby zwolnić miejsce?

   Jeśli wszedłeś na jednostkę pijany i zwymiotowałeś pojazd , kierowca może sporządzić raport, a dodatkowe wydatki zostaną doliczone do Twojego konta. Kierowca musi przedstawić dowody, aby reklamacja została uznana.

   zmiany w ostatniej chwili

   Wszelkie zmiany wprowadzone podczas podróży zostaną odzwierciedlone na fakturze. Otrzymasz zaktualizowane pokwitowanie ze szczegółami wszelkich zmian, więc przed złożeniem wniosku poproś o fakturę za podróż i przejrzyj informacje.

   wyślij raport do uber

   Jeśli zmienisz trasę lub włączysz nowego pasażera do podróży w ostatniej chwili, kwota będzie się różnić. Innym rodzajem zmian mogą być dodatkowe przystanki lub nietypowy ruch.

   Co zrobić, aby zgłosić wiele obciążeń w Uberze?

   Przed dokonaniem jakiegokolwiek zgłoszenia najpierw sprawdź, czy nie są to dwie różne podróże o tej samej kwocie. Jeśli sprawdziłeś, a opłata nie jest uzasadniona, skontaktuj się z obsługą, aby mogli Ci pomóc.

   • Przejdź do riders.uber.com
   • Sprawdź historię podróży, aby uzyskać potrzebne dane
   • Przejdź do sekcji pomocy Uber i poszukaj opcji, która najbardziej przypomina Twój problem. W tym przypadku byłoby to podwójne obciążenie
   • Wyślij kwotę i termin wycieczki
   • Wyjaśnij szczegółowo sytuację
   Czytaj więcej  Jak utworzyć i skonfigurować konto e-mail GMX Mail dla Androida i iPhone'a?

   Innym sposobem zgłoszenia roszczenia jest skorzystanie ze strony pomocy Uber. Tam wypełnij pola z żądanymi informacjami, takimi jak kwota, data pierwszego obciążenia, data drugiego obciążenia, data trzeciego obciążenia.

   W ostatnim polu wpisz wszystkie szczegóły zdarzenia . To wyjaśnia, nawet jeśli opłaty nie są w tej samej wysokości.

   Uber sprawdzi wszystkie informacje i jeśli uzna, że ​​wystąpił błąd , zwróci pieniądze na wskazaną kwotę . Zwrot może potrwać kilka dni.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji