Dlaczego nie mogę korzystać z Facebook Dating Couples i jest napisane, że to nie działa? Dlaczego mnie nie wpuścisz?

4 lipca, 2022

W sytuacji, w której ludzkość doświadcza koronawirusa, nie można już spotykać ludzi tak, jak to miało miejsce wcześniej. A strony do flirtu stają się bardzo atrakcyjną opcją, bez wpadania w to, które z nich są lepsze do flirtów . Ale tym razem chcemy porozmawiać z Wami o tym, który stworzył Facebook i dlaczego czasami może nam sprawiać problemy. A potem wyjaśnimy, dlaczego nie mogę korzystać z par na Facebooku, dlaczego nie mogę wejść?

Odkąd powstał Facebook, nie przestaje nas zaskakiwać i oferować nam nowe funkcje, które pozwalają nam nie tylko dzielić się ze znajomymi. Możemy również spotykać się z ludźmi i w tym celu stworzono Facebook Dating Couples, który jest bardzo łatwy do aktywacji i utworzenia profilu . Ale ponieważ jest to wciąż bardzo nowa opcja, przedstawia wady i problemy.

Dlaczego nie mogę korzystać z Facebook Dating Couples i jest napisane, że to nie działa? Dlaczego mnie nie wpuścisz?

Jeśli jesteśmy użytkownikami, którzy korzystają z tej platformy do poznawania ludzi i dlaczego nie, flirtuj na wirtualne spotkanie. To , że Facebook Couples nie działa, może być sytuacją, która wcale nie jest przyjemna, a tym bardziej, jeśli chcemy dziś wieczorem skontaktować się z ludźmi. Ale nie martw się więcej ani nie wyrywaj włosów, ponieważ damy Ci skuteczne rozwiązanie tego problemu.

Czytaj więcej  Jak usunąć lub wyłączyć polecenie Voice Assistant „Ok Google” na moim telefonie z Androidem?

  Indeks

   Dlaczego pary na Facebooku nie działają?

   Jak być może już wiesz, Facebook to platforma, która ma obecnie największą liczbę użytkowników na świecie. Używając go, stworzyli nową funkcję znaną jako Facebook Dating Couples . A to, aby konkurować ze znaną na całym świecie platformą, która pozwala spotykać się, flirtować i umawiać spotkania, takie jak Tinder .

   Ale prawda jest taka, że ​​sława, że ​​Facebook nie jest nic warta, jeśli chodzi o faworyzowanie możliwości, jakie użytkownik musi flirtować na tej platformie. Ale należy również dodać, że pary na Facebooku mogą mieć pewne wady, które pozostawiają wiele do życzenia. A jednym z nich i najbardziej irytującym jest to, że pojawia się komunikat „nie działa”.

   Ale może również pokazać inne bardzo poważne problemy, które uniemożliwiają korzystanie z tej funkcji Facebooka. Na przykład brak możliwości przeglądania profili innych osób. Otrzymano również skargi od użytkowników, którzy nie byli w stanie dokończyć tworzenia swojego profilu. I tak możemy wymienić inne awarie, które są zgłaszane codziennie podczas korzystania z Facebook Dating.

   Czytaj więcej  Jak łatwo zidentyfikować i usunąć listę zduplikowanych danych w programie Excel

   Jak rozwiązać problem braku możliwości korzystania lub niedziałania Facebook Dating

   Nawet jeśli w to nie wierzysz, niektóre problemy, które mogą stwarzać pary na Facebooku, mogą być spowodowane po podaniu swoich danych osobowych. Jednym z nich może być to, że zarejestrowałeś, że jesteś w związku małżeńskim lub w związku . Musisz pamiętać, że ta aplikacja została stworzona w celu nawiązania kontaktu z osobami, które się spotykają.

   Możliwe, że problem, który przedstawia pary z Facebooka, pojawia się, gdy używasz ich ze smartfona. Wchodząc na platformę Facebook z telefonu komórkowego, pamiętaj, że możesz zalogować się na dwa konta. A chcesz otworzyć Pary na Facebooku, poczekaj rozsądny czas, aby można było go poprawnie załadować.

   Możliwe też, że masz problem z pojemnością pamięci telefonu i konieczne może być usunięcie niektórych elementów. Aby to zrobić, wystarczy wprowadzić konfigurację mobilną. Następnie wybierz opcję aplikacji, wybierz Facebooka i przygotuj się na wybranie opcji „Wyczyść pamięć podręczną” i „Wyczyść dane”, ta akcja sprawi, że będzie lżejszy.

   Jeśli nadal masz problemy z Facebook Dating i nie chce on działać, zalecamy odinstalowanie aplikacji. Następnie przejdź do wirtualnego sklepu swojego systemu operacyjnego i ponownie zainstaluj aplikację. Powinno to rozwiązać problem, który nie pozwala na korzystanie z par na Facebooku.

   Czytaj więcej  Jak monitorować statystyki i widoki na moim koncie na Twitterze?

   Jak dotąd dotarliśmy do końca tego interesującego samouczka, który chciał pokazać możliwe rozwiązania, które możesz zastosować, jeśli nie możesz korzystać z nowej funkcji Facebooka. I w bardzo prosty sposób udało Ci się dowiedzieć, dlaczego nie możesz korzystać z Facebook Dating Couples, ponieważ to nie działa.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji