Dlaczego nie działają klawisze CTRL C i CTRL V do kopiowania i wklejania? Jak mogę to naprawić lub naprawić?

21 kwietnia, 2022

Polecenia skrótów mogą przestać działać, takie jak Ctrl + C i Ctrl + V do kopiowania i wklejania. Ponieważ jest to zintegrowana funkcja systemu, jest to problem, który można rozwiązać, o ile zostanie wykryta usterka, która go powoduje.

Dlaczego nie działają klawisze CTRL C i CTRL V do kopiowania i wklejania? Jak mogę to naprawić lub naprawić?

  Indeks

   Dlaczego użycie Ctrl + C i Ctrl + V jest ważne?

   Swoje użycie skrótów zawdzięczamy Lawrence'owi G. „Larry” Tesletowi . W latach 70. pracował nad programowaniem systemu znanego jako Smalltalk-76.

   W ten sposób rozpoczął proces kopiowania dowolnego tekstu lub dowolnej informacji i tymczasowego zatrzymywania go w przestrzeni pamięci, aby później umieścić go w innym miejscu lub powielić.

   Czytaj więcej  Jak się dowiedzieć, kto mnie nie obserwował, a kto obserwuje mnie na Instagramie — przewodnik krok po kroku

   Dokonano tego z zamiarem optymalizacji korzystania z komputera . Stały się one w powszechnym użyciu, a dziś istnieją inne kombinacje klawiszy, które są skrótami stworzonymi w celu zwiększenia produktywności podczas korzystania z aplikacji komputerowych.

   Dlaczego Ctrl + C i Ctrl + V nie działają?

   Zainstaluj aktualizacje, które powodują konflikt z działaniem systemu

   Istnieją aktualizacje, które więcej niż rozwiązanie stanowią problem w systemie, ponieważ proces omyłkowej aktualizacji plików może wpłynąć na inne procesy . Jeśli wykonałeś ostatnią aktualizację systemu, może to mieć na Ciebie wpływ.

   Awaria sterowników sprzętowych

   Jeśli niewłaściwie zaktualizowałeś sterownik, klawiatura może mieć problemy z wydajnością. Dzieje się tak samo, jeśli są nieaktualne lub dokonałeś dezinstalacji sterowników komputera .

   Awarie klawiatury

   Twoja klawiatura fizyczna może przestać działać. Albo złącza są w złym stanie, albo niektóre klawisze są uszkodzone i nie spełniają już swojej funkcji.

   Strona internetowa nie może skopiować tekstu

   Jeśli próbujesz użyć poleceń do kopiowania i wklejania na stronie internetowej i to nie działa, najprawdopodobniej jest ona chroniona, aby uniknąć skopiowania . Jest to metoda stosowana przez niektórych twórców treści w celu uniknięcia plagiatu ich informacji.

   Czytaj więcej  Jak zrobić lub utworzyć schemat blokowy w programie Word za pomocą najlepszych szablonów

   Jak mogę naprawić lub naprawić użycie poleceń Ctrl + C i Ctrl + V?

   Odinstaluj ostatnie aktualizacje

   Przejdź do Panelu sterowania, a następnie kliknij opcję Programy/Programy i funkcje . Następnie wybierz opcję Wyświetl zainstalowane aktualizacje.

   Z listy aktualizacji wybierz wszystkie, które zostały zainstalowane od dnia, w którym klawiatura zaczęła się zawieszać i naciśnij przycisk odinstalowania . Aby zakończyć, uruchom ponownie komputer i spróbuj ponownie przetestować działanie klawiatury.

   Zainstaluj ponownie sterowniki klawiatury

   Uzyskaj dostęp do Menedżera urządzeń lub Menedżera urządzeń na komputerze. Aby uzyskać do niego dostęp, kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę Ten komputer i wybierz opcję Zarządzaj.

   W zakładce Zarządzanie komputerem wybierz opcję Menedżer urządzeń . Wybierz opcję klawiatury i wybierz z listy tę, która nie działa, klikając dwukrotnie.

   W oknie właściwości kliknij zakładkę kontroler. Teraz wybierz opcję Aktualizuj sterownik i rozpocznij proces aktualizacji.

   Przetestuj fizyczne działanie klawiatury

   Może wydawać się to oczywistym wyborem, ale warto wykluczyć każdą możliwość. Odłącz i podłącz klawiaturę do komputera. Jeśli to nie daje rezultatów, wypróbuj klawiaturę na innym komputerze . Spróbuj wyczyścić złącza przed ponownym podłączeniem klawiatury.

   Czytaj więcej  Jak aktywować dedykowaną kartę graficzną GPU do gier na moim laptopie lub komputerze stacjonarnym?

   Skorzystaj z narzędzia do rozwiązywania problemów

   Ta opcja jest dostępna w niektórych wersjach systemu Windows. Uzyskaj dostęp do ustawień systemu, klikając ikonę w kształcie koła zębatego w menu systemu Windows.

   Wybierz opcję Rozwiązywanie problemów i kliknij opcję Słowo kluczowe lub klawiatura. Narzędzie do rozwiązywania problemów zacznie działać i jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy, naprawi je.

   Zainstaluj rozszerzenie przeglądarki

   Istnieją rozszerzenia, takie jak Zezwalaj na zaznaczanie i kopiowanie , które omijają ochronę HTML Guard , która zapobiega kopiowaniu tekstu ze stron internetowych . Pokazuje nawet menu przeglądarki po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na stronie.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji