Dlaczego nie działają klawisze CTRL C i CTRL V do kopiowania i wklejania? Jak mogę to naprawić lub naprawić?

21 kwietnia, 2022

Polecenia skrótów mogą przestać działać, takie jak Ctrl + C i Ctrl + V do kopiowania i wklejania. Ponieważ jest to zintegrowana funkcja systemu, jest to problem, który można rozwiązać, o ile zostanie wykryta usterka, która go powoduje.

Dlaczego nie działają klawisze CTRL C i CTRL V do kopiowania i wklejania? Jak mogę to naprawić lub naprawić?

  Dlaczego użycie Ctrl + C i Ctrl + V jest ważne?

  Swoje użycie skrótów zawdzięczamy Lawrence'owi G. „Larry” Tesletowi . W latach 70. pracował nad programowaniem systemu znanego jako Smalltalk-76.

  W ten sposób rozpoczął proces kopiowania dowolnego tekstu lub dowolnej informacji i tymczasowego zatrzymywania go w przestrzeni pamięci, aby później umieścić go w innym miejscu lub powielić.

  Czytaj więcej  Co to jest, do czego służy i jak działa Microsoft OneDrive? - Zalety i wady

  Dokonano tego z zamiarem optymalizacji korzystania z komputera . Stały się one w powszechnym użyciu, a dziś istnieją inne kombinacje klawiszy, które są skrótami stworzonymi w celu zwiększenia produktywności podczas korzystania z aplikacji komputerowych.

  Dlaczego Ctrl + C i Ctrl + V nie działają?

  Zainstaluj aktualizacje, które powodują konflikt z działaniem systemu

  Istnieją aktualizacje, które więcej niż rozwiązanie stanowią problem w systemie, ponieważ proces omyłkowej aktualizacji plików może wpłynąć na inne procesy . Jeśli wykonałeś ostatnią aktualizację systemu, może to mieć na Ciebie wpływ.

  Awaria sterowników sprzętowych

  Jeśli niewłaściwie zaktualizowałeś sterownik, klawiatura może mieć problemy z wydajnością. Dzieje się tak samo, jeśli są nieaktualne lub dokonałeś dezinstalacji sterowników komputera .

  Awarie klawiatury

  Twoja klawiatura fizyczna może przestać działać. Albo złącza są w złym stanie, albo niektóre klawisze są uszkodzone i nie spełniają już swojej funkcji.

  Strona internetowa nie może skopiować tekstu

  Jeśli próbujesz użyć poleceń do kopiowania i wklejania na stronie internetowej i to nie działa, najprawdopodobniej jest ona chroniona, aby uniknąć skopiowania . Jest to metoda stosowana przez niektórych twórców treści w celu uniknięcia plagiatu ich informacji.

  Czytaj więcej  Jak znaleźć i odzyskać zapomniane hasło do konta Hotmail bez jego zmiany?

  Jak mogę naprawić lub naprawić użycie poleceń Ctrl + C i Ctrl + V?

  Odinstaluj ostatnie aktualizacje

  Przejdź do Panelu sterowania, a następnie kliknij opcję Programy/Programy i funkcje . Następnie wybierz opcję Wyświetl zainstalowane aktualizacje.

  Z listy aktualizacji wybierz wszystkie, które zostały zainstalowane od dnia, w którym klawiatura zaczęła się zawieszać i naciśnij przycisk odinstalowania . Aby zakończyć, uruchom ponownie komputer i spróbuj ponownie przetestować działanie klawiatury.

  Zainstaluj ponownie sterowniki klawiatury

  Uzyskaj dostęp do Menedżera urządzeń lub Menedżera urządzeń na komputerze. Aby uzyskać do niego dostęp, kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę Ten komputer i wybierz opcję Zarządzaj.

  W zakładce Zarządzanie komputerem wybierz opcję Menedżer urządzeń . Wybierz opcję klawiatury i wybierz z listy tę, która nie działa, klikając dwukrotnie.

  W oknie właściwości kliknij zakładkę kontroler. Teraz wybierz opcję Aktualizuj sterownik i rozpocznij proces aktualizacji.

  Przetestuj fizyczne działanie klawiatury

  Może wydawać się to oczywistym wyborem, ale warto wykluczyć każdą możliwość. Odłącz i podłącz klawiaturę do komputera. Jeśli to nie daje rezultatów, wypróbuj klawiaturę na innym komputerze . Spróbuj wyczyścić złącza przed ponownym podłączeniem klawiatury.

  Czytaj więcej  Czym są okrzyki i bity na Twitchu i ile kosztuje 1000 bitów w euro i dolarach?

  Skorzystaj z narzędzia do rozwiązywania problemów

  Ta opcja jest dostępna w niektórych wersjach systemu Windows. Uzyskaj dostęp do ustawień systemu, klikając ikonę w kształcie koła zębatego w menu systemu Windows.

  Wybierz opcję Rozwiązywanie problemów i kliknij opcję Słowo kluczowe lub klawiatura. Narzędzie do rozwiązywania problemów zacznie działać i jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy, naprawi je.

  Zainstaluj rozszerzenie przeglądarki

  Istnieją rozszerzenia, takie jak Zezwalaj na zaznaczanie i kopiowanie , które omijają ochronę HTML Guard , która zapobiega kopiowaniu tekstu ze stron internetowych . Pokazuje nawet menu przeglądarki po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na stronie.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji