Dlaczego mój laptop jest bardzo wolny, jeśli jest nowy i jak go rozwiązać bez programów

12 września, 2022

Należy pamiętać, że laptop jest niezbędny do rozwoju codziennego życia zawodowego. Jeśli jesteś w sytuacji, gdy twój laptop jest bardzo wolny i jesteś zaskoczony, ponieważ w zasadzie jest nowy, powinieneś wiedzieć, że stało się to powszechnym problemem w niektórych obecnych laptopach. Ale w ten sam sposób można je bardzo szybko rozwiązać.

Dlaczego mój laptop jest bardzo wolny, jeśli jest nowy i jak go rozwiązać bez programów

Użycie tego technologicznego instrumentu stało się wirusowe, co stało się skutecznym środkiem informacji, który może pomóc w bardzo łatwym przeniesieniu lub przeniesieniu pewnych informacji, do badania ludzi, problemów zawodowych lub po prostu hobby. Dlatego zawsze zależy nam na utrzymaniu go w optymalnym stanie.

  Indeks

   Jakie wymagania systemowe dla szybkiego laptopa?

   W pewien sposób te drobne problemy czasami występują w laptopach. Ogólnie rzecz biorąc, twój system powinien być szybki i bardzo duży, ponieważ jest nowy z fabryki (jeśli ma cechy), ale te małe problemy pojawiają się w związku z możliwym wirusem, małą pojemnością pamięci, pełnym dyskiem twardym itp.

   Czytaj więcej  Jak wstawić wykres i tabelę Excel w programie Word bez utraty formatu?

   laptopy o dobrej wydajności do pracy

   Komputer będzie się ciągle zawodził, powodując, że osiągniesz granicę swojej cierpliwości. Jest to coś całkowicie łatwego do rozwiązania i bez zmiany czegokolwiek na laptopie nie będziesz też potrzebował programów. RAM jest tym, co powoduje te drobne szczegóły , ponieważ dzięki temu działa zgodnie z aplikacjami, które użytkownik chce otworzyć . Dlatego zaleca się, aby w momencie zakupu posiadał następujące cechy:

   • Około 8 GB pamięci RAM.
   • Pojemność SSD 300 GB (w niektórych przypadkach można je wysłać do poprawy z dyskiem stałym, ale warto wiedzieć, czy to obsługuje ).
   • Posiadam również system Windows 10 z fabryki.
   • Procesor czterordzeniowy 2,10 – 3,70 GHz.
   • Przynajmniej 14-calowy ekran .

   Oczywiście będziesz musiał wziąć pod uwagę, czy ten laptop będzie używany do pracy i od czego to zależy, czyli grafik potrzebuje innych cech niż komputer sekretarki. Oznacza to, że grafik musi mieć co najmniej 1 Tera , a także mieć dobrą kartę graficzną wideo. W każdym razie możesz zapoznać się z laptopami Asus, które są wysoce zalecane .

   Na rynku są między innymi laptopy, które mogą kosztować 300 dolarów i choć wydają się tanie, przejdą do historii za niecały rok. Ponieważ wraz z rozwojem technologii pojawiają się nowe postępy, cięższe programy i aktualizacje, a komputer ponownie będzie miał problemy, takie jak powolność.

   Czytaj więcej  Jak zgłosić nieodpowiednią treść wideo YouTube do usunięcia?

   Nie możesz też ignorować zakupu akcesoriów, takich jak mysz, którą musisz następnie zainstalować, aby komputer rozpoznawał ją oprócz bezprzewodowej klawiatury, co zapewnia większy komfort podczas korzystania z niej.

   Rozwiązanie dla laptopa jest bardzo powolne, jeśli jest nowe

   Zawsze istniały różne techniki, aby działać szybko, bardzo wydajnie i bez problemów. W tym celu zaleca się postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby mieć szybki i łatwo dostępny komputer, w kilku krokach:

   praca z laptopem

   Paso 1

   Programy należy wyczyścić . Aby te nie działały, powinny to być w większości programy, które nie są wymagane i usuwać programy, które nie są dla ciebie przydatne.

   Paso 2

   Defragmentuj dysk. Odbywa się to poprzez zwolnienie dużej ilości miejsca na dysku twardym , aby uzyskać dobre przyspieszenie i ładowanie systemów Windows.

   Paso 3

   Wprowadź pamięć z większym dostępem do systemu, aby mieć więcej programów, które można przechowywać w laptopie . I tak nie będziesz cierpieć z powodu większej powolności.

   Paso 4

   Dysk twardy musi zostać wyczyszczony , a następnie laptop ponownie przywrócony do stanu fabrycznego.

   Paso 6

   Używanie programu antywirusowego, aby uniknąć tych złośliwych danych, które mogą spowolnić komputer w ciągu kilku minut, nie jest zbyt trudne .

   Czytaj więcej  Jak dołączyć do klanu lub opuścić go w Garena Free Fire Game — pełny samouczek

   Ta sytuacja jest czymś drobnym, co może wystąpić w każdym laptopie, zarówno nowym, jak i używanym. Ważne jest, aby wykonać instrukcje, o których wspomniano, aby uzyskać doskonałą prędkość komputera, aby nie generował żadnego problemu.

   W przypadku problemów związanych z zacinaniem się myszy i zamrażaniem ekranu , dostarczamy również ważny materiał, który zapewnia niezbędne rozwiązania .

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji