Dlaczego gra Garena Free Fire zamyka się samoczynnie, gdy przechodzę do Play? Szybkie rozwiązanie

3 kwietnia, 2022

Czy zdarza ci się, że od jakiegoś czasu gra Garena Free Fire zamyka się sama i niespodziewanie? Musisz wiedzieć, że jest to problem, który wielu użytkowników i graczy na całym świecie ma z tą aplikacją. Na szczęście trafiłeś we właściwe miejsce.

Dlaczego gra Garena Free Fire zamyka się samoczynnie, gdy przechodzę do Play? Szybkie rozwiązanie

Zanim zaczniemy od możliwych rozwiązań, które mogą Ci pomóc, musimy Ci polecić . Lepiej jest wybrać pobieranie ze sklepu z aplikacjami, zamiast decydować się na platformy innych firm, które nie są bezpieczne.

  Rozwiązania, które uniemożliwią samoczynne zamykanie się gry Free Fire podczas grania

  Zamknij wszystkie aplikacje działające w tle

  Jest bardzo prawdopodobne, że Twój telefon lub sama gra ulega awarii, po prostu dlatego, że masz zbyt wiele aplikacji działających w tle . Nie wystarczy przejść do pulpitu i przesunąć aplikację w prawo lub w lewo, aby je zamknąć.

  Czytaj więcej  Jak pisać tekst pogrubioną czcionką w Telegramie na Androida lub iPhone'a

  To poważny błąd, który popełnia wielu użytkowników, ponieważ nie rozwiązuje problemu. Aby zamknąć aplikacje działające w tle , musisz przejść do opcji programisty i wprowadzić odpowiednie ustawienia.

  Chociaż możesz również wybrać znacznie prostszą alternatywę, a mianowicie przejść do opcji „Aplikacje” w telefonie komórkowym i sprawdzić, które z nich są aktywne. Jeśli zamierzasz grać tylko w Free Fire , zatrzymaj wszystkie aplikacje, które są uruchomione i nie są używane.

  Zgodność z wymaganiami gry na poziomie sprzętu i oprogramowania

  Musisz zrozumieć, że telefony komórkowe działają w bardzo podobny sposób do komputerów, jeśli chodzi o uruchamianie programów. Rozumiemy przez to, że jeśli chcesz zainstalować program na swoim komputerze, ale nie ma on wystarczających zasobów, aby go uruchomić i obsługiwać , może go uruchomić, ale wydajność nie będzie optymalna.

  Podobnie jak w przypadku gry mobilnej Garena Free Fire . Twój telefon może spełniać pewne wymagania, ale te najważniejsze nie. Może to być bardzo ważny i poprawny powód, który doskonale wyjaśnia awarię gry Free Fire podczas próby gry.

  Rozwiązanie tego jest tak proste, jak posiadanie własnego telefonu komórkowego:

  • 8 GB pamięci wewnętrznej
  • System operacyjny równy lub wyższy niż Nougat 7.0
  • Co najmniej 1 GB pamięci RAM. Aby uzyskać najlepszą wydajność, zalecamy 2 GB.
  • Procesor Mediatek MT6737M z 4 rdzeniami . Naszym zaleceniem jest posiadanie telefonu z procesorem SnapDragon, aby uzyskać lepszą wydajność gry i bez biczowania.
  Czytaj więcej  Do czego służy i do czego służy folder „Dianxin” na telefonie z Androidem? Co jeśli go usunę?

  Ustaw grafikę gry na minimum

  Jest to ściśle związane z poprzednim punktem. Jeśli Twój telefon spełnia minimalne wymagania, ale Free Fire Garena nadal zamyka się podczas grania w grę, przejdź do sekcji grafiki w grze i ustaw grafikę na minimum. Być może da to przerwę w pracy procesora graficznego telefonu komórkowego i zapobiegnie zawieszaniu się gry. Oczywiście drastycznie wpłynie to na poziom szczegółowości. Ale rozgrywka pozostanie taka sama.

  Dobrą rzeczą jest to, że po dostosowaniu tych parametrów graficznych będziesz miał możliwość powrotu do gry, a także powtórki ze znajomymi z innego regionu bez utraty konta .

  Problemy z pobraniem gry na Androida i iOS

  Niezależnie od tego, czy posiadasz telefon komórkowy z systemem Android czy iOS, możesz mieć podobne problemy. W bardzo rzadkich przypadkach jest to spowodowane głównie pobraniem gry. Niektórzy użytkownicy zgłaszali nawet, że nie byli w stanie pobrać lub zainstalować Garena Free Fire.

  W tym przypadku możemy polecić, abyś najpierw spróbował pobrać Garena Free Fire z odpowiedniego sklepu z aplikacjami . Jeśli to nie zadziała, przejdź na inną platformę aplikacji i spróbuj ponownie. Podobnie, jeśli masz problemy z pobieraniem aplikacji ze Sklepu Play , jest to również problem, który można naprawić.

  Czytaj więcej  Jak zainstalować sterownik Bluetooth na moim komputerze z systemem Windows krok po kroku

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji