Dlaczego DIDI obciążyło mnie 99 peso podczas rejestracji lub rejestracji mojej karty w aplikacji?

15 października, 2022

Czy DiDi naliczył 99 pesos podczas rejestracji karty w aplikacji? Nie bój się, to standardowa procedura aplikacji, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co to jest.

Aby korzystać z Didi, musisz wcześniej zarejestrować domyślną metodę płatności wraz ze swoimi danymi osobowymi. Większość ludzi decyduje się na korzystanie ze swoich kart kredytowych lub debetowych, ponieważ jest to łatwe w użyciu.

Dlaczego DIDI obciążyło mnie 99 peso podczas rejestracji lub rejestracji mojej karty w aplikacji?

Niektórzy użytkownicy skarżyli się w sieciach społecznościowych na nieuzasadnione zarzuty od czasu . Dzieje się to zaraz po zarejestrowaniu karty jako środka płatniczego w Aplikacji.

  Indeks

   Dlaczego DiDi obciążyło mnie 99 pesos podczas rejestracji mojej karty?

   W momencie zarejestrowania karty DiDi pobiera ona 99 pesos z Twojego konta , jeśli pochodzisz z Meksyku. Jeśli pochodzisz z innego kraju, kwota może się różnić i zostanie odzwierciedlona w Twojej lokalnej walucie.

   Czytaj więcej  Jak zainstalować dwa systemy operacyjne na tym samym komputerze z systemem Windows, Mac lub Linux?

   użyj karty, aby zapłacić

   W każdym przypadku ma to na celu weryfikację działania karty w systemie i jej walidację. Potwierdza to, że klient ma możliwość zapłaty.

   Mimo oskarżeń o nieuzasadnione zarzuty DiDi zapewnia, że ​​zwrot pieniędzy jest bezpieczny . W zależności od banku może to zająć trochę czasu. Zwrot pieniędzy może być natychmiastowy, a w innych przypadkach może potrwać kilka dni.

   Jeśli nadal nie otrzymałeś zwrotu pieniędzy, skontaktuj się z działem pomocy DiDi . Pieniądze otrzymasz z powrotem w ciągu maksymalnie 7 dni roboczych .

   Nieoczekiwane obciążenia kart kredytowych w DiDi

   Musisz jednak zdawać sobie sprawę z możliwych zarzutów, których nie identyfikujesz w DiDi. Może to być błąd systemu lub dodatkowa opłata za nieoczekiwane zdarzenie podczas podróży.

   Retencja przed wyjazdem

   W niektórych przypadkach DiDi pobiera zaliczkę z karty przed rozpoczęciem podróży. Zapewniają, że robią to z zamiarem dowiedzenia się, czy pasażer ma wypłacalny środek płatniczy, a następnie zwrócą pieniądze.

   podwójna podróż jest naliczana

   Ten błąd może być spowodowany awarią systemu. Najlepszą rzeczą jest złożenie wniosku o wystawienie faktury i zweryfikowanie szczegółów podróży, a jeśli jest to podróż, która została obciążona dwukrotnie, należy skontaktować się z obsługą, aby otrzymać zwrot pieniędzy.

   Czytaj więcej  Jak skonfigurować i zaktualizować pogodę lub prognozę pogody na moim opasce Xiaomi Mi?

   podwójna opłata za przejazd w didi

   dynamiczne stawki

   Podczas podróży może nastąpić nieoczekiwany „wzrost cen” , znany jako dynamiczna stawka w DiDi . Przypuszcza się, że ma to miejsce, gdy pojazdów jest niewiele, a kierowcy zwiększają swoją stawkę. Czas, w którym złożysz zamówienie pojazdu, może być również wliczony w cenę.

   Pobieram opłaty za pejes lub caseta

   Jest to stawka pobierana od pojazdu za przejazd przez określone miejsce. Jeśli na trasie musisz przejść przez punkt poboru opłat lub budkę poboru opłat , jest to kwota, która zostanie doliczona do Twojego rachunku.

   Podróż jest dłuższa niż oczekiwano

   Jeśli kierowca popełni błąd na trasie lub przejedzie więcej kilometrów niż przewidziano, DiDi naliczy dodatkową opłatę. Stawka początkowa jest obliczana na podstawie pewnych elementów, takich jak odległość podróży i sięga kilku i trwa dłużej niż przewidziano.

   płatna autostrada

   Jeśli podczas Twojej podróży pojazd będzie poruszał się po autostradzie , na Twoje konto zostanie doliczona kwota za przejazd nią. Tego typu element dodają kierowcy, więc trzeba być uważnym podczas podróży i jest to uzasadniona opłata.

   Czytaj więcej  Jak aktywować i zoptymalizować wysoką wydajność lub wydajność MIUI - porady i wskazówki

   Użytkownicy zgłaszają, że wiele z tych opłat jest nieuzasadnionych . DiDi pozwala na doliczanie tych dodatkowych opłat do kierowców i w wielu przypadkach nie występują.

   Jeśli podejrzewasz, że kierowca dodał nieuzasadnione obciążenia do Twojej karty , zgłoś to firmie i zażądaj zwrotu pieniędzy. Następnie zablokuj użytkownika, aby nie powtarzać złych doświadczeń związanych z dopasowaniem podczas kolejnej podróży.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji