Czym są Uber X, XL, SUV i Black oraz jakie są różnice, ceny i możliwości

8 września, 2022

Chcesz zamówić samochód na wycieczkę i nie wiesz, która opcja jest najlepsza? Cóż , Uber ma różne kategorie , takie jak Uber X, XL, SUV i Black, które dostosowują się do Twoich potrzeb.

Uber jest uznawany za wiodącą firmę na rynku transportu prywatnego, a to wszystko dzięki jakości oferowanych przez nią usług. Posiada wiele kategorii, które dostosowują się do potrzeb każdego klienta i na każdą okazję używa innego samochodu .

Czym są Uber X, XL, SUV i Black oraz jakie są różnice, ceny i możliwości

 

Indeks

  Co to jest Uber X, XL, SUV i czarny?

  Uber X

  To podstawowa kategoria Ubera i jest to minimalny standard samochodu, który posiada. Większość z nich jest typu sedan z czterema drzwiami i może pomieścić do 4 osób plus kierowca.

  Najlepsze w tej kategorii jest to, że jest bardzo tania i są dość powszechne we wszystkich miastach. Wadą jest to, że może to być mały pojazd , jeśli chcesz przenieść dużą grupę.

  Czytaj więcej  Jak usunąć zielony ekran podczas odtwarzania filmów w systemie Windows 10? rozwiązanie tutaj

  zamów samochód od uber x

  Uber XL

  Jest to ulepszona wersja Uber X i jest to kategoria do wygodnego podróżowania i w niskiej cenie. Można przewieźć do 6 osób lub przewieźć bagaż, taki jak rynek lub pudełka. Często używane są SUV-y lub minivany z dużą ilością miejsca.

  Zaletą korzystania z pojazdów Uber XL jest to, że wszystkie siedzenia mają pasy bezpieczeństwa . Dodatkowo możesz automatycznie podzielić opłatę za przejazd ze znajomymi .

  Uber SUV

  Jest to kategoria bardzo podobna do Ubera XL, czyli umożliwia przewóz do 6 osób , ale z tą różnicą, że są to auta luksusowe. To ciemne ciężarówki ze skórzanymi siedzeniami.

  Idealny do wykorzystania na imprezach firmowych z usługą premium. Jednak w porównaniu do innych kategorii Uber SUV może być droższy.

  Uber CZARNY

  Daje możliwość stylowego podróżowania po mieście . Są to pojazdy w ciemnym kolorze, które mogą pomieścić maksymalnie 4 osoby.

  To luksusowe samochody o wysokich standardach jakości ze skórzanymi lub winylowymi siedzeniami, nawet kierowca może ubrać się na specjalną okazję. Jest to droższa wersja Ubera X.

  Czytaj więcej  Jak poznać i uzyskać kolor Pantone według mojego imienia, aby udostępnić na Instagramie?

  Inne kategorie Ubera

  W zależności od miasta, w którym się znajdujesz, możesz znaleźć wiele różnych opcji podróżowania z Uberem.

  Basen Uber

  Jest to idealna kategoria do podróżowania po najniższej cenie . Możesz dzielić samochód z innymi pasażerami, którzy jadą w ten sam obszar, co Ty.

  Korzystaj z Uber Pool , aby zaoszczędzić pieniądze na każdej podróży, ta opcja jest dla Ciebie. Jednak nie jest to najbardziej odpowiednie, jeśli się spieszysz, ponieważ kierowca zrobi wszystko, aby zostawić każdego pasażera w miejscu docelowym.

  Uber VIP

  Status Uber VIP jest dostępny tylko dla użytkowników aplikacji VIP i partnerów VIP kierowców. Pokaże dostępne, jeśli jesteś kierowcą z doskonałymi ocenami lub jeśli jesteś częstym użytkownikiem w ciągu miesiąca.

  zamów samochód uber vip

  POMOC Ubera

  Specjalnie dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej lub potrzebujących pomocy. Nawet partnerzy kierowcy są przeszkoleni, aby pomagać ludziom.

  Idealnie nadaje się również dla seniorów lub kobiet w ciąży. Co najważniejsze, spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa dotyczące podróży.

  Uber DZIECI

  Podróżowanie z dziećmi może być skomplikowane, dlatego Uber ma kategorię dla rodziców podróżujących z dziećmi poniżej 9 roku życia. Samochody wyposażone są w foteliki dla dzieci i wszystkie narzędzia bezpieczeństwa.

  Czytaj więcej  Co to są makra w programie Access i do czego służą? Charakterystyka, typy i przykłady

  Uber WAV

  Jest bardzo podobny do Uber ASSIST, ponieważ jest to kategoria skierowana do osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Zaletą Uber WAV jest to, że samochody są przystosowane do przewozu wózków inwalidzkich lub innych przedmiotów poruszających się.

  Uber ROWER

  Z myślą o użytkownikach, którzy lubią zabierać swój rower w dowolne miejsce . Uber Bici posiada bagażnik na rowery, który pozwala na przewóz do 3 rowerów na wycieczkę.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji