Czym są przyciski poleceń kontroli dostępu i gdzie można je znaleźć?

25 października, 2021

Przy tej okazji, odkrywając, jak to zrobić, przejdziemy od kroków, aby móc utworzyć konto magazynu w udostępnionej usłudze OneDrive, aby porozmawiać z Tobą o programie Access, ale konkretny temat, który chcemy Ci pokazać, jest powiązany z te przyciski poleceń kontroli dostępu.

Czym są przyciski poleceń kontroli dostępu i gdzie można je znaleźć?

Następnie poinformujemy Cię: czym są przyciski poleceń kontroli dostępu, do czego służą przyciski poleceń, do czego służą przyciski poleceń kontroli dostępu i gdzie są przyciski poleceń kontroli dostępu.

Wszystkie te punkty są niezbędne, jeśli chcesz mieć możliwość znacznie szybszej i wygodniejszej pracy w programie Access.

  Co to są przyciski kontroli dostępu i do czego służą?

  Wielokrotnie, gdy mamy zduplikowane zdjęcia w telefonie, szukamy skrótów, aby móc usunąć zduplikowane zdjęcia w telefonie . To samo dzieje się z przyciskami kontroli dostępu, te przyciski poleceń sterujących są narzędziem, które umożliwia lub udostępnia skrót umożliwiający szybszą pracę lub znacznie szybszy dostęp do funkcji w tabeli roboczej.

  Czytaj więcej  Jak reklamować się lub prowadzić kampanię za pomocą Influencer Marketingu na Instagramie - Przykłady

  Tak więc definicję przycisków poleceń kontroli dostępu można podsumować jako narzędzie ułatwiające pracę, gdy chcesz wykonać dowolny typ działania w programie Access.

  Chociaż jego użyteczność jest bardzo szeroka i zróżnicowana, ponieważ każdy przycisk służy określonej specjalizacji, od szybkiego wstawiania tabeli po możliwość natychmiastowego wygenerowania wykresu i uzyskania informacji wraz z wynikiem za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

  Jakie są przyciski poleceń sterujących w programie Access?

  Aby móc łatwiej pracować, jakie są przyciski poleceń sterujących w programie Access, zaleca się poszukać przewodnika firmy Microsoft, w którym znajduje się wprowadzenie do elementów sterujących , aby przejść dalej.

  Tutaj jednak przedstawiamy niezbędne i podsumowane informacje o przyciskach sterujących w programie Access. Więc jakie są przyciski poleceń?

  Przyciski poleceń sterujących w programie Access to wszystkie narzędzia, które można znaleźć w programie Access podczas pracy. Najczęściej używane są te, które ułatwiają działania.

  Te przyciski poleceń sterowania w programie Access , które sprawiają, że jest łatwy do przeprowadzenia działań są: Przejdź do następnego rekordu, te, które sprawiają, że łatwo przejść do poprzedniego rekordu, ten, który dostarcza adres do pierwszego rekordu, a ostatni przypomnienia, przycisk umożliwiający zamknięcie aplikacji dalej Ten, który ułatwia wyszukanie dowolnego konkretnego rekordu lub też ten, który umożliwia dodanie nowego rekordu oraz zapisanie lub usunięcie dowolnego rekordu.

  Czytaj więcej  Jak podpisać dokument w programie Word bez drukowania — wstaw podpis cyfrowy w programie Word

  Gdzie są przyciski poleceń kontroli dostępu?

  Teraz, aby znaleźć wspomniane powyżej przyciski poleceń kontroli dostępu, pierwszą rzeczą do zrobienia jest wstawienie przycisków do aplikacji używanej w programie Access.

  Aby wstawić przyciski i je znaleźć, należy wykonać następujące kroki: w górnej części programu Access, gdzie pojawiają się narzędzia, możesz zobaczyć różne emotikony, zamierzasz ustawić się na tym z 4 x' xxxx ' , czyli ten, który oznacza „Przycisk” i klikniesz.

  Natychmiast kursor zostanie ustawiony na aplikacji z symbolem plusa '+', umieścisz go tam , gdzie chcesz, aby pojawił się przycisk i klikniesz. W tym oknie otworzy się okno o nazwie „Kreator przycisku polecenia”, musimy wybrać akcję, którą chcemy przypisać do przycisku polecenia dostępu.

  Na przykład: pierwsza akcja to ta, która ułatwia przejście do kolejnego rekordu, klikasz go i wydaje się , że wybierasz obrazek , pozostawiasz wszystkie opcje bez zmian i wybierasz, gdzie jest napisane „następny”, a następnie nazywasz przycisk w sposób, w jaki chcesz i możesz wybrać miejsce, w którym jest napisane „koniec”.

  Gdy przycisk polecenia pojawi się w aplikacji, musisz powtórzyć tę samą procedurę, aby indywidualnie dodać brakujące przyciski poleceń kontroli dostępu lub tylko te, które musisz dodać.

  Czytaj więcej  Jak aktywować lub wymusić połączenie 4G mojego smartfona z Androidem?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji