Czym są podwójne aplikacje i do czego służą? Jakie są korzyści z ich używania?

22 czerwca, 2021

Jest bardzo prawdopodobne, że w pewnym momencie zastanawiałeś się, czy możliwe jest posiadanie dwóch kont WhatsApp na tym samym telefonie. Podobnie jak w przypadku tej aplikacji, to samo dzieje się z Facebookiem, Instagramem i każdą inną siecią społecznościową lub aplikacją zainstalowaną na telefonie komórkowym.

Jeśli straciłeś nadzieję i myślisz, że nie jest to możliwe, to bardzo się mylisz lub się mylisz. Dzięki niektórym aplikacjom i natywnym funkcjom samego urządzenia mobilnego możliwe jest posiadanie podwójnych aplikacji na tym samym komputerze . Te funkcje pomagają, gdy chcesz pobrać i zainstalować Minecraft na Androida lub IOS .

Tym razem porozmawiamy o podwójnych aplikacjach, które domyślnie mają niektóre telefony komórkowe. Nie oznacza to, że Twój telefon komórkowy nie ma tej funkcji, nie możesz korzystać z tej możliwości, ponieważ możliwy jest dostęp do niej za pośrednictwem aplikacji.

Indeks

  Czym są podwójne aplikacje na urządzeniach mobilnych?

  Czytaj więcej  Jak łatwo połączyć lub zgrupować dwa pola tekstowe w programie Word

  Aplikacje podwójne to nic innego jak aplikacje lub funkcje wbudowane w urządzenie mobilne z systemem operacyjnym Android lub IOS . Ideą tej funkcji jest to, że możesz mieć dwie wersje tej samej aplikacji.

  Oznacza to, że jeśli chcesz mieć dwa konta WhatsApp na tym samym telefonie , wystarczy uzyskać dostęp do niezbędnych ustawień i utworzyć klon aplikacji i mieć dwie wersje. Obie aplikacje są od siebie całkowicie niezależne.

  Należy wspomnieć, że ta funkcja może nie być kompatybilna ze wszystkimi aplikacjami. Jeśli więc chcesz znaleźć najlepsze alternatywne aplikacje dla WhatsApp , będziesz musiał sprawdzić, czy te aplikacje są kompatybilne z podwójną konfiguracją.

  Do czego służą podwójne aplikacje?

  W związku z tym funkcje i aplikacje, które można osiągnąć dzięki podwójnym funkcjom, będą zależeć od Twoich potrzeb. Oznacza to, że jeśli chcesz po prostu mieć dwa konta WhatsApp lub Instagram na tym samym urządzeniu mobilnym, możesz skorzystać z tej funkcji.

  W ten sam sposób masz możliwość zaoszczędzenia dużej ilości miejsca do przechowywania przy użyciu tego typu konfiguracji. Dzieje się tak z tego prostego powodu, że nie wystarczy pobrać drugą aplikację, aby móc zduplikować interesującą Cię aplikację.

  Czytaj więcej  Jak zalogować się lub wylogować się z Fortnite na Nintendo Switch, PS4, Xbox, Android i iPhone

  Warto wspomnieć, że aplikacje dualne są idealne dla osób korzystających z tego samego urządzenia mobilnego i poszukujących najlepszych aplikacji do liczenia kroków, km i kalorii . W ten sposób obie osoby będą miały tę samą aplikację, ale za pomocą różnych punktów konta

  Korzyści z używania dwóch aplikacji

  Do korzyści z podwójnego zastosowania będzie zależeć jakie są Twoje potrzeby i wykorzystanie że masz zamiar dać pewną aplikację. Ogólnie rzecz biorąc, są pewne korzyści, o których powinieneś wiedzieć, takie jak:

  • Oszczędzasz miejsce na dysku, unikając instalowania aplikacji innych firm
  • Masz możliwość posiadania dwóch wersji tej samej aplikacji, w taki sposób, że możesz używać innego konta dla każdej aplikacji.
  • Możesz kopiować z aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych, takich jak WhatsApp, Messenger, Telegram, do gier takich jak Cash Royale, fortnite.
  • Zużycie zasobów na urządzeniu mobilnym jest bardzo niskie w porównaniu z zainstalowanymi aplikacjami innych firm.

  Jak uzyskać podwójne aplikacje?

  Aby uzyskać te podwójne aplikacje, masz dwie możliwości:

  1. Skorzystaj z natywnej konfiguracji własnego urządzenia mobilnego .
  2. Zainstaluj aplikacje innych firm, które umożliwiają klonowanie dowolnego typu aplikacji.
  Czytaj więcej  Jak łatwo aktywować tryb ciemny na moim telefonie z Androidem

  Obecnie najnowsze urządzenia, które wchodzą na rynek, mają już tego typu aplikacje lub wbudowane funkcje. Nie musisz więc instalować żadnych aplikacji innych firm .

  Istnieją jednak konkretne modele i marki, które nie posiadają tych cech . Dlatego istnieją. Pozwala to na stworzenie obszaru roboczego do czytania. Jednocześnie masz możliwość sklonowania dowolnej aplikacji, którą zainstalowałeś na swoim telefonie z Androidem.

  Jedynym wymogiem, który musisz spełnić, aby móc korzystać z podwójnych aplikacji, jest to, że aplikacja, którą chcesz sklonować, ma opcję rejestracji konta. Chociaż zdarzają się przypadki, w których aplikacje takie jak Parallel lub inne aplikacje umożliwiają klonowanie tego, co chcesz.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji