Czym są okrzyki i bity na Twitchu i ile kosztuje 1000 bitów w euro i dolarach?

7 stycznia, 2022

Twitch to wiodąca platforma streamingowa dla graczy , obecnie ma ponad 15 milionów aktywnych użytkowników i wciąż się rozwija, mimo że nie jest dobrze znana ani używana przez osoby spoza świata graczy.

Jest to obecnie preferowana strona transmisji strumieniowej wielu znanych streamerów, takich jak Rubius i Auronplay, preferując ją od YouTube lub Facebook Gaming, jego bezpośrednich konkurentów, a jedną z zalet Twitcha jest to, że mogą łatwiej zebrać więcej pieniędzy.

Czym są okrzyki i bity na Twitchu i ile kosztuje 1000 bitów w euro i dolarach?

Jednym ze sposobów, w jaki możemy czerpać zyski z tej platformy, są wiwaty i bity, jeśli nie znamy się zbyt dobrze z Twitchem, możemy nie mieć najmniejszego pojęcia, co to jest, więc zobaczmy, co za wiwat i trochę i jak możemy korzystać z nich.

  Okrzyki i bity

  Twitch daje ci możliwość, że jako obserwator dowolnego kanału możesz bezpośrednio wspierać swojego ulubionego streamera lub jeśli używasz platformy do przesyłania playthrough, speedruns lub innego rodzaju treści, a ktoś lubi to, co widzi i chce cię wspierać pieniężnie, wiwatuje a bity to łatwy sposób na zrobienie tego.

  Czytaj więcej  Jakie są najlepsze bezpłatne aplikacje do skanowania dokumentów za pomocą mojego telefonu komórkowego z systemem Android?

  Cheer to angielskie słowo, które oznacza po hiszpańsku dopingować i w zasadzie to właśnie one przekazują. Wysyłając Cheery, wskazujesz streamerowi, że podoba Ci się to, co widzisz, a także udzielasz mu pomocy pieniężnej w postaci bitów.

  Bity to fikcyjna waluta, której używa platforma i którą można uzyskać za darmo lub za którą można zapłacić za pomocą platformy płatności Amazon lub Paypal.

  Najlepszą rzeczą w Cheers jest to, że możesz je wysłać natychmiast podczas transmisji dowolnego streamingu, a streamer natychmiast otrzyma pomoc pieniężną, którą chcesz mu udzielić. Aby je wysłać, wystarczy napisać na czacie Cheer, a następnie liczbę Bitów, które chcesz wysłać . Mogą to być 1, 10, 100, 1000, 5000, 10 000.

  Ponadto platforma daje możliwość wysłania animowanych klejnotów Bitsów wraz z cheerem, które będą się różnić w zależności od liczby wysłanych Bitsów, a im większa liczba wysłanych Bitsów, tym piękniejszy i bardziej żywy klejnot lub jeśli wolisz, możesz również wysłać cheermotikon, czyli animowaną emotikonę, która może być wersją najpopularniejszej i używanej lub spersonalizowanej emotikony dostępnej na kanale, który lubisz.

  Czytaj więcej  Jak zoptymalizować, zwiększyć i poprawić współczynnik konwersji lub CRO mojej witryny?

  To takie proste, że możesz wysyłać bity do dowolnego streamera lub twórcy, a także wybrać sposób, w jaki Twoja cheer będzie wyróżniać się na tle innych wiadomości na czacie. Kupując bity należy wziąć pod uwagę ile kosztują i ile trzeba będzie zapłacić, aby uzyskać np. 1000 bitów .

  Ile jest 1000 bitów w euro i dolarach?

  Jeśli chcesz kupić bity ze strony twitcha, platforma da ci możliwość zakupu 100, 500, 1500,5000, 10000, 25000, jeśli kupisz 1500 bitów lub więcej niż raz, dostaniesz za nie lepszą cenę .

  100 bitów kosztuje 1,40 USD, co równa się 1,17 euro, więc 500 to 7 USD, a 1000 to 14 USD lub 11,68 euro.

  Kupując 1500 otrzymasz 5% rabatu i kosztowałoby Cię to 19,95 USD lub 16,64 EUR, jeśli kupisz 5000 otrzymasz 8% rabatu za to, co będzie kosztować 64,40 USD lub 53,40 EUR, 10 000 będzie miało 10% rabat za ile Będą kosztować 126 USD lub 105,12 EUR a jeśli ostatecznie zdecydujesz się na zakup 25.0000 będą mieli 12% zniżki i będą Cię kosztować 308 USD lub 256,97 EUR .

  Czytaj więcej  Co to jest i jak mogę utworzyć plik .HTACCESS w WordPressie? Jak mogę go szybko edytować lub skonfigurować?

  Cóż, masz już pomysł na to, ile możesz kupić bity, aby zachęcić i wesprzeć swoich ulubionych streamerów lub jeśli chcesz otworzyć kanał i zachęcić się do nadawania własnych treści na platformie, już wiesz, jak możesz zyskać .

  Ważne jest, aby jeśli jesteś nowy na tej platformie, wiesz, jak zmienić użytkownika w administratora, który pomoże ci kontrolować swój kanał, a także jak umieścić licznik obserwujących , aby gromadzić cenne informacje, aby móc ulepszać swoje treści i zwiększać liczbę obserwujących .

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji