Czym są i jak przedstawiać rekomendacje na Linkedin? Gdzie są widziani?

24 lipca, 2021

linkedin

Sieć społecznościowa profesjonalistów znana jako Linkedin jest bardzo znana ze swojej zdolności do wyszukiwania pracy online.Wielu użytkowników, gdy zapuszczają się w świat telepracy lub pracy online, wybiera Linkedin jako swój pierwszy wybór.

Zajęła swoją pozycję wśród innych platform, ponieważ oprócz poszukiwania pracy i oferowania pracy online, ma kilka metod, funkcji i strategii, które pozwalają nam poznać i nawiązać kontakty z innymi profesjonalistami w naszej dziedzinie.

Jedną z tych metod są testy umiejętności lub predyspozycji, które pokazują, jak bardzo jesteśmy przygotowani w momencie realizacji naszej wiedzy, że jeśli chodzi o metody, ale jeśli mówimy o strategiach.

Istnieją zalecenia, które są taktykami stworzonymi przez samych użytkowników w celu dodania wartości do profilu, tutaj odkryj, jak to zrobić, pokażemy Ci, jak możesz to zrobić.

Indeks ()

 1. Krok po kroku, aby stworzyć rekomendację na Linkedin
 2. Świetne wskazówki dotyczące rekomendacji na Linkedin
Indeks

  Krok po kroku, aby stworzyć rekomendację na Linkedin

  Najpierw, aby utworzyć rekomendację, musisz zlokalizować osoby, które chcesz polecić , w tym celu przejdź do ich profilu, a następnie zauważysz u góry ich profilu obok przycisku wiadomości 3 punkty, które są powszechnie znane jako „Więcej” .

  Czytaj więcej  Jak skopiować i wkleić obraz lub tekst w programie Word bez utraty formatu za pomocą klawiatury?

   

  Wyświetli się lista z szukaną przez nas opcją, czyli „polecam”, aby po kliknięciu na nią pojawiło się okienko, w którym zaczniemy podawać informacje, najpierw naszą relację z tą osobą i stanowisko tego momentu.

  Istnieje wiele opcji, które będą do Twojej dyspozycji przy wyborze relacji i stanowiska z polecaną osobą, musisz starannie wybrać tę, która najbardziej przypomina Twoją umowę , ponieważ tak pozostanie na długi czas.

  Po wybraniu najbardziej odpowiedniego, kliknij poniższe, a zobaczysz małe pole tekstowe, w którym musisz wpisać swoją rekomendację lub osobistą opinię. Bardzo ważne jest, aby nie popełniać błędów ortograficznych, ponieważ jest to umowa na poziomie zawodowym.

  Bardzo powszechne jest pisanie szkicu przed wszystkim, aby był idealny w momencie wysyłania, ponieważ w programie Word można zauważyć pewne błędy, których nie widać gołym okiem, a także można wstawić lub wstawić akcenty lub akcenty w nasz tekst rekomendacji.

  Gdy to zrobisz, po prostu skopiuj i wklej swoją rekomendację w oknie Linkedin, możesz przeczytać ją sobie na głos, tak jakbyś rozmawiał z tą osobą twarzą w twarz, a tym samym zauważ i zweryfikuj, jak gramatyka naszego pisania jest już zweryfikowana, wszystko, co zamierzasz wysłać.

  Czytaj więcej  Co to jest i jak działa usługa bezpośredniego i pośredniego ADSL? - Różnice, zalety i wady

  Świetne wskazówki dotyczące rekomendacji na Linkedin

  Najprostszym sposobem na napisanie rekomendacji jest podążanie za przykładem innych , ale ponieważ wiemy, jakiej rekomendacji możemy zaufać, kieruj się tymi wskazówkami:

  Weź to na poziomie osobistym: jednym ze sposobów na odróżnienie rekomendacji w profilu Linkedin jest to, że nie jest to coś ogólnego lub powszechnego, opartego na ludzkich umiejętnościach lub predyspozycjach, nie, nie! Nie ma nic lepszego niż coś wyjątkowego i osobistego, w porządku do użytkowania w oznaczonym czasie w doświadczeniu zawodowym.

  Przykładem zalecenie osobiste byłoby: talent Julio jest imponująca kiedy pisanie artykułów, jest pomysłowość, która jest używana w celu realizacji naszych celów .

  • Pomyśl o stanowisku użytkownika: Może to wpłynąć na kilka sposobów na twoją rekomendację dla użytkownika zgodnie z tym, co piszesz w związku z jego stanowiskiem, niezależnie od tego, czy jest to samodzielny, kontraktowy czy wykonawca.
  • Zawsze profesjonalny: Jednym ze sposobów na odróżnienie profesjonalisty jest jego wiedza i etyka, aby podkreślić ten aspekt w swojej rekomendacji, jeśli nie wiesz, jak zrobić to lepiej, nie rób tego, ponieważ może to stać się negatywną referencją dla użytkownika.
  • Nie tak długie: Jeśli z biegiem czasu uczymy się, że jeśli jest bardzo długie, to jest nudne, spróbuj zrobić to jako 2 lub 3 akapity, nawet jeśli masz 3000 znaków, nie używaj ich wszystkich, po prostu postępuj zgodnie z naszym opublikowanym przewodnikiem w tym poście. Sukcesy!
  Czytaj więcej  Jak poznać wiek, datę produkcji lub rok wydania mojego komputera lub laptopa?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji