Czym jest społeczność YouTube? Jak utworzyć i uzyskać dostęp do społeczności

5 września, 2021

Tworzenie i konsumowanie treści wizualnych nigdy nie było łatwiejsze niż obecnie, dzięki nieustannemu postępowi technologicznemu połączenie internetowe dotarło praktycznie do każdego zakątka świata, czyniąc dostęp do YouTube niezwykle prostym procesem , aby łączyć się z ludźmi z całego świata świat poprzez filmy.

YouTube jest obecnie głównym narzędziem do konsumpcji i tworzenia treści audiowizualnych za pośrednictwem prostej platformy, która jest łatwa w użyciu dla wszystkich użytkowników, bez konieczności posiadania wcześniejszej wiedzy przed jej użyciem. Obecnie możesz utworzyć konto lub kanał YouTube z telefonu komórkowego lub komputera, aby algorytm platformy dopasowywał się do Twoich upodobań.

Podobnie YouTube oferuje szeroką gamę narzędzi do edycji wideo na wypadek, gdyby Twoim zamiarem było tworzenie treści na platformie, w celu zwiększenia i uzyskania większej liczby odwiedzin Twoich filmów na YouTube poprzez stopniową poprawę jakości tworzonych treści. możesz mieć globalny zasięg, aby zarabiać na swoim koncie osobistym.

Będąc narzędziem wieloplatformowym, YouTube umożliwia synchronizację danych przeglądania między urządzeniami za pośrednictwem osobistego konta Google w celu udoskonalenia algorytmu przeglądania YouTube. Wręcz przeciwnie, możliwe jest zamknięcie sesji YouTube otwartych na innych urządzeniach z telefonu komórkowego, aby bez problemu chronić swoje prywatne dane przeglądania.

Czytaj więcej  Jak wyszukiwać filmy w Google z Androida za pomocą tylko jednego obrazu?

W ten sposób YouTube może spokojnie funkcjonować jako sieć społecznościowa, taka jak Instagram czy Facebook za jej pośrednictwem, dzięki czemu możliwa jest interakcja z treściami innych osób za pośrednictwem aplikacji, jak na każdej innej platformie, tworząc wtedy osobiste połączenie między użytkownikami.

Biorąc pod uwagę powyższe, łatwo zrozumieć, w jaki sposób YouTube od ponad dekady pozostaje głównym serwisem treści audiowizualnych, zawsze dostosowując się do gustów i potrzeb użytkownika. Z tego powodu dzisiaj porozmawiamy o społecznościach YouTube oraz o tym, jak tworzyć i uzyskiwać dostęp do społeczności na platformie.

  Czym jest społeczność YouTube?

  Społeczności YouTube to sekcja platformy umożliwiająca interakcję z innymi użytkownikami, jak każda inna sieć społecznościowa. W sposób podobny do ściany na Facebooku, kanału na Instagramie lub osi czasu na Twitterze, gdzie możesz udostępniać dowolny rodzaj treści za pomocą tekstu, obrazów, GIF-ów, filmów i transmisji na żywo.

  W ten sposób Twoi obserwatorzy mają możliwość komentowania i interakcji z Twoimi publikacjami, a także z filmami, a ponadto mogą udostępniać te publikacje w swoim kanale, aby zapewnić większą ekspozycję na Twoje treści. Możesz skonfigurować na platformie, aby otrzymywać powiadomienia o interakcjach, jakie Twoi subskrybenci mają z Twoimi publikacjami.

  Czytaj więcej  Jak przenieść lub umieścić pasek adresu Google Chrome w dół lub na dole

  Dzięki tej nowej opcji na platformie proces komunikacji między użytkownikami pozostaje w aplikacji, dzięki czemu nie musisz przechodzić do innej sieci społecznościowej, aby wchodzić w interakcje z innymi ludźmi. W celu wzmocnienia więzi między użytkownikami a YouTube, zwiększając tym samym popularność aplikacji.

  Jak utworzyć i uzyskać dostęp do społeczności

  Funkcja tworzenia społeczności i publikowania w niej treści za pośrednictwem społeczności YouTube jest obecnie dostępna tylko dla użytkowników mających ponad 1000 subskrybentów przez okres co najmniej jednego tygodnia. Aby rozpocząć tworzenie treści na tej karcie, kliknij Prześlij> Utwórz post> Napisz wiadomość> Wybierz typ posta> Opublikuj.

  Podobnie jak w innych sieciach społecznościowych, możesz wspomnieć o innych twórcach treści w publikacji, wpisując „@” oraz nazwę użytkownika, a oni otrzymają powiadomienie, że zostali wymienieni, aby mogli udostępniać lub komentować publikację.

  Możesz łatwo uzyskać dostęp do społeczności tak, jakbyś subskrybował kanał YouTube, z tą różnicą, że jeśli nie spełnisz wymogu 1000 subskrybentów , nie będziesz w stanie publikować treści, możesz po prostu wchodzić w interakcje z publikacjami innych użytkowników bez problemu.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji