Czym jest Discord Nitro i jak działa? Ile kosztuje jego zatrudnienie i jakie daje korzyści?

28 lipca, 2021

Discord to platforma komunikacji głosowej, która pozwala osobom, które grają w gry wideo połączone na duże odległości, mieć natychmiastowy i wydajny system komunikacji głosowej podczas wspólnej gry .

Dlatego ta platforma wywołała takie zamieszanie, ponieważ nie mówimy o samej platformie, ale o prawie sieci społecznościowej opartej na ludziach, którzy łączą się, aby cały czas współistnieć audio , sama platforma Jest za darmo, ale ty może zapłacić za jedną z jego wersji premium, aby mieć pewne zalety, o których opowiem dalej, ale wcześniej.

Indeks ()

 1. Dlaczego warto korzystać z Discorda?
 2. Jakie są różnice między Discordem a konkurencją?
 3. Co to jest Discord Nitro?
  1. Użyj GIF-a jako awatara
  2. Wybierz swoją etykietę
  3. Filmy wysokiej jakości
  4. Globlales emotikonów

Dlaczego warto korzystać z Discorda?

Discord nie jest jedyną platformą komunikacji głosowej, istnieje wiele innych, ale są one mniej popularne ze względu na niższą wydajność lub dlatego, że posiadanie serwera w jednej z nich nie jest darmowe.

Czytaj więcej  Jak i gdzie mogę kupić i zrealizować karty indyków lub indyków w Fortnite Ile kosztują karty?

Na przykład główną konkurencją Discorda jest Team Speak 3, który jest dostępny na jego oficjalnej stronie internetowej dla systemów Mac, Linux i Windows, ale problem z tą platformą polega na tym, że jej usługi są płatne, są darmowe serwery, ale ze względu na duże zapotrzebowanie na nie wielokrotnie nasycają się i opadają, rujnując cel komunikacji głosowej, jakim jest natychmiastowość.

Główną cechą innych serwerów innych programów jest bardzo niska średnia prędkość , co powoduje niespójności w czasie komunikacji i czyni je nieefektywnymi, dlatego Discord rozwiązał wszystkie te konflikty, stając się programem do komunikacji głosowej par excellence.

Jakie są różnice między Discordem a konkurencją?

Discord bardzo różni się od konkurencji i jak właśnie powiedziałem, nikt nie depcze im po piętach, samo myślenie o rozmowie głosowej na telegramie a korzystanie z prywatnego serwera Discord to strasznie różne rzeczy.

Podczas gdy w jednym masz przeciw sobie tymczasowość, to znaczy ma wygaśnięcie i limit czasowy, drugi jest stały i chociaż oba są bezpłatne i zależą częściowo od jakości Internetu , z którego użytkownik korzysta w tym konkretnym momencie aby komunikacja głosowa była prawidłowa.

Czytaj więcej  Jak uzyskać dostęp do mojego konta Google lub zalogować się do niego z mojego telefonu komórkowego — przewodnik krok po kroku

Discord działa tysiąc razy lepiej niż Telegram i każda inna bezpłatna lub płatna platforma, która chce replikować komunikację głosową.

Właśnie z tego powodu Discord zdecydował się na uruchomienie 2 nowych wersji systemu, abyś uzyskał pewne korzyści, których nie miałbyś w żaden inny sposób korzystając z jego platformy i są to jedyne źródło dochodu dla Discord, ponieważ twoje informacje i dane użytkownika są prywatne i nie robią z nimi absolutnie nic.

Co to jest Discord Nitro?

Discord Nitro to jedna z płatnych wersji, które obecnie oferuje platforma, dzięki której możesz mieć dostęp do wielu unikalnych funkcji specjalnych, których nie miałbyś z normalnym użytkownikiem, między innymi:

Użyj GIF-a jako awatara

Pożegnaj się z nieruchomymi obrazami Discord, teraz możesz skonfigurować animowany GIF, aby Twój obraz poruszał się przez cały dzień i wywoływał sensację i poruszenie wśród innych członków Discord.

Wybierz swoją etykietę

Discord całkowicie losowo przypisuje etykietę wszystkim swoim użytkownikom, ale można to spersonalizować za pomocą Discord Nitro, wybrać spośród 4 cyfr, które chcesz i cieszyć się byciem innym i wyjątkowym.

Czytaj więcej  Jak utworzyć konto w Google Chrome, aby zsynchronizować dane przeglądania

Filmy wysokiej jakości

Kiedy jesteś na Discord, możesz udostępnić swój ekran, a jeśli zdecydujesz się na premium w trybie Discord Nitro, będziesz mieć dostęp do możliwości przesyłania strumieniowego ekranu do 1080 bez dyskomfortu za jedyne 9,99 miesięcznie

Globlales emotikonów

Kiedy używamy Discorda, generalnie nie możemy kopiować i wklejać emotikonów. Pożegnaj się z tym, ponieważ odblokowując swój pakiet premium, będziesz mógł w pełni uzyskać do nich dostęp i swobodnie z nich korzystać na dowolnym serwerze.

Bez wątpienia Discord staje się jedną z najlepszych sieci społecznościowych dla graczy, którzy transmitują na Twitchu lub Facebooku, lub mogą to robić bezpośrednio przez Discord tylko dla swoich przyjaciół i krewnych.

Pobierz Discord lub użyj go online i ciesz się wszystkimi zaletami, które z pewnością ułatwią Ci życie gracza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up

Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji