Czym jest Discord Nitro i jak działa? Ile kosztuje jego zatrudnienie i jakie daje korzyści?

28 lipca, 2021

Discord to platforma komunikacji głosowej, która pozwala osobom, które grają w gry wideo połączone na duże odległości, mieć natychmiastowy i wydajny system komunikacji głosowej podczas wspólnej gry .

Dlatego ta platforma wywołała takie zamieszanie, ponieważ nie mówimy o samej platformie, ale o prawie sieci społecznościowej opartej na ludziach, którzy łączą się, aby cały czas współistnieć audio , sama platforma Jest za darmo, ale ty może zapłacić za jedną z jego wersji premium, aby mieć pewne zalety, o których opowiem dalej, ale wcześniej.

Indeks ()

 1. Dlaczego warto korzystać z Discorda?
 2. Jakie są różnice między Discordem a konkurencją?
 3. Co to jest Discord Nitro?
  1. Użyj GIF-a jako awatara
  2. Wybierz swoją etykietę
  3. Filmy wysokiej jakości
  4. Globlales emotikonów
Indeks

  Dlaczego warto korzystać z Discorda?

  Discord nie jest jedyną platformą komunikacji głosowej, istnieje wiele innych, ale są one mniej popularne ze względu na niższą wydajność lub dlatego, że posiadanie serwera w jednej z nich nie jest darmowe.

  Czytaj więcej  Jak wyciszyć lub dezaktywować powiadomienia dla osoby lub konta na Twitterze

  Na przykład główną konkurencją Discorda jest Team Speak 3, który jest dostępny na jego oficjalnej stronie internetowej dla systemów Mac, Linux i Windows, ale problem z tą platformą polega na tym, że jej usługi są płatne, są darmowe serwery, ale ze względu na duże zapotrzebowanie na nie wielokrotnie nasycają się i opadają, rujnując cel komunikacji głosowej, jakim jest natychmiastowość.

  Główną cechą innych serwerów innych programów jest bardzo niska średnia prędkość , co powoduje niespójności w czasie komunikacji i czyni je nieefektywnymi, dlatego Discord rozwiązał wszystkie te konflikty, stając się programem do komunikacji głosowej par excellence.

  Jakie są różnice między Discordem a konkurencją?

  Discord bardzo różni się od konkurencji i jak właśnie powiedziałem, nikt nie depcze im po piętach, samo myślenie o rozmowie głosowej na telegramie a korzystanie z prywatnego serwera Discord to strasznie różne rzeczy.

  Podczas gdy w jednym masz przeciw sobie tymczasowość, to znaczy ma wygaśnięcie i limit czasowy, drugi jest stały i chociaż oba są bezpłatne i zależą częściowo od jakości Internetu , z którego użytkownik korzysta w tym konkretnym momencie aby komunikacja głosowa była prawidłowa.

  Czytaj więcej  Jak wykonać lub utworzyć kopię zapasową, kopię zapasową lub kopię zapasową na moim telefonie komórkowym z systemem Android za pomocą MIUI

  Discord działa tysiąc razy lepiej niż Telegram i każda inna bezpłatna lub płatna platforma, która chce replikować komunikację głosową.

  Właśnie z tego powodu Discord zdecydował się na uruchomienie 2 nowych wersji systemu, abyś uzyskał pewne korzyści, których nie miałbyś w żaden inny sposób korzystając z jego platformy i są to jedyne źródło dochodu dla Discord, ponieważ twoje informacje i dane użytkownika są prywatne i nie robią z nimi absolutnie nic.

  Co to jest Discord Nitro?

  Discord Nitro to jedna z płatnych wersji, które obecnie oferuje platforma, dzięki której możesz mieć dostęp do wielu unikalnych funkcji specjalnych, których nie miałbyś z normalnym użytkownikiem, między innymi:

  Użyj GIF-a jako awatara

  Pożegnaj się z nieruchomymi obrazami Discord, teraz możesz skonfigurować animowany GIF, aby Twój obraz poruszał się przez cały dzień i wywoływał sensację i poruszenie wśród innych członków Discord.

  Wybierz swoją etykietę

  Discord całkowicie losowo przypisuje etykietę wszystkim swoim użytkownikom, ale można to spersonalizować za pomocą Discord Nitro, wybrać spośród 4 cyfr, które chcesz i cieszyć się byciem innym i wyjątkowym.

  Czytaj więcej  Jak usunąć lub usunąć zduplikowane pliki i zdjęcia w systemie Windows i Mac na zawsze?

  Filmy wysokiej jakości

  Kiedy jesteś na Discord, możesz udostępnić swój ekran, a jeśli zdecydujesz się na premium w trybie Discord Nitro, będziesz mieć dostęp do możliwości przesyłania strumieniowego ekranu do 1080 bez dyskomfortu za jedyne 9,99 miesięcznie

  Globlales emotikonów

  Kiedy używamy Discorda, generalnie nie możemy kopiować i wklejać emotikonów. Pożegnaj się z tym, ponieważ odblokowując swój pakiet premium, będziesz mógł w pełni uzyskać do nich dostęp i swobodnie z nich korzystać na dowolnym serwerze.

  Bez wątpienia Discord staje się jedną z najlepszych sieci społecznościowych dla graczy, którzy transmitują na Twitchu lub Facebooku, lub mogą to robić bezpośrednio przez Discord tylko dla swoich przyjaciół i krewnych.

  Pobierz Discord lub użyj go online i ciesz się wszystkimi zaletami, które z pewnością ułatwią Ci życie gracza.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji