Czy mogę bezpiecznie kupować i używać telefonów Huawei?

21 czerwca, 2021

Z informacji podanych przez byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa wynika, że ​​zdecydowana większość telefonów Huawei została wyłączona podczas korzystania z usług Google . Początkowo wierzyliśmy, że to tylko żart i że zapowiedziane środki nie zostaną wdrożone.

Jednak na dzień dzisiejszy wiemy, że jest to rzeczywistość, która mocno wpłynęła na rynek urządzeń Huawei . Dlatego dla wielu z nas zupełnie normalne jest zastanawianie się, czy naprawdę warto kupować telefon tej marki. W rzeczywistości wielu użytkowników urządzeń mobilnych chce wiedzieć, czy telefon komórkowy lub telefon komórkowy jest oryginalny, fałszywy, czy chiński klon.

Tym razem więc poświęcimy się wyjaśnieniu, czy naprawdę warto nie inwestować w smartfony tej marki. Oprócz tego powiemy Ci również, czy zakup tych urządzeń jest bezpieczną i opłacalną opcją.

Indeks

  Jak ta decyzja wpłynęła na użytkowników Huawei?

  Pomimo tego, że marka ta jest jedną z nielicznych, które utrzymały się na przestrzeni lat, to nie wystarczyło, aby uniknąć zawieszenia usług Google przez rząd Stanów Zjednoczonych.

  Czytaj więcej  Jak wyświetlić zdjęcie lub obraz WhatsApp bez otwierania wiadomości — sposoby i wskazówki?

  W związku z tym decyzja ta spowodowała, że ​​każde z urządzeń mobilnych jest na rynku, a tym, które wkrótce trafią do sprzedaży, brakuje usług Google .

  Oznacza to, że nawet nie zgłosi błędu serwera w Google Play z tego prostego powodu, że ta aplikacja nie zostanie zainstalowana na urządzeniach. Chociaż ten błąd może pojawić się w pewnym momencie w niektórych urządzeniach, które były już na rynku od lat.

  Ta decyzja zdążyła wywołać u użytkowników tej marki i tych, którzy w tamtym czasie zdecydowali się na urządzenia Huawei , pewnego rodzaju wątpliwości i obawy dotyczące urządzeń. Oczywiste jest myślenie, że jeśli nie masz usług Google Play, problemem będzie instalowanie aplikacji i wybór usług, które zawsze osiągaliśmy dzięki Google.

  Czy wszystko gotowe dla telefonów Huawei?

  Jak każde inne urządzenie, gdy uda ci się odblokować lub poprowadzić zablokowany telefon Huawei , możesz z niego doskonale i bez problemu korzystać. Warto wspomnieć, że nie zagwarantuje to dostępu do usług Google przechodząc do ich aplikacji lub narzędzi.

  Uważano wówczas, że taka decyzja rządu Stanów Zjednoczonych będzie odwracalna. Ale dzięki zmianie rządu lub prezydenta prowadzone są nowe negocjacje, aby wielka globalna firma technologiczna w połączeniu z Google mogła przywrócić to, co kiedyś było ograniczone.

  Czytaj więcej  Jak w łatwy sposób eksportować i importować kontakty do LinkedIn z Facebooka

  Ale wyobraź sobie przez chwilę, że tak się nie stało i że decyzje podjęte przez Donalda Trumpa były trwałe. Czy kupno smartfona z Huawei byłoby opłacalne, bezpieczne lub korzystne? Prawda jest taka, że ​​jeśli.

  Choć prawdą jest, że usługi, narzędzia i aplikacje Google są najczęściej używane na świecie, nie oznacza to, że Huawei stałby się przestarzałą marką. Dlatego Huawei szukałby sposobu na wdrożenie alternatyw, które są równie funkcjonalne i skuteczne, jak te dostarczane przez Google.

  Praktycznym przykładem, dzięki któremu możesz to zrozumieć, jest niemożność, którą obecnie masz podczas uruchamiania lub uruchamiania sklepu Play. Ze względu na obowiązujące zasady uruchomienie tej aplikacji na telefonie Huawei jest niemożliwe, a przynajmniej bardzo trudne .

  Istnieje jednak wiele sklepów z aplikacjami, które nie są powiązane z Google. Ale to jednocześnie ma bardzo dobrą kompatybilność z tymi i każdym innym urządzeniem. Wśród najczęściej używanych i najpopularniejszych sklepów z aplikacjami, które obecnie istnieją, możemy polecić Apptoide.

  Czy kupowanie tego sprzętu jest bezpieczne i wskazane?

  Odpowiedź na to brzmi: tak. Jedyną rzeczą, która zmieniła się wraz z tą marką i jej urządzeniami, jest chwilowy brak usług świadczonych przez Google . Reszta nadal ma tę samą jakość, zachowuje cechy, a nawet je poprawiła i wiele innych rzeczy.

  Czytaj więcej  Jak mogę utworzyć i udostępnić łącze, łącze lub zaproszenie grupy WhatsApp WhatsApp

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji