Co to są załączniki do wiadomości e-mail? Jakie rodzaje formatów można wysyłać?

29 stycznia, 2022

Poczta elektroniczna jest głównym narzędziem komunikacji wraz z telefonami komórkowymi od początków ery komputerów, będąc wydajnym i stosunkowo łatwym w użyciu sposobem wymiany informacji w dowolnym miejscu na świecie, zastępując tradycyjne środki komunikacji używane w przeszłości jako telegramy i faksy dzięki ich natychmiastowej dostawie.

Obecnie poczta e-mail pozwala łatwo otworzyć lub utworzyć konto w kilku krokach , zapewniając wszystkim odbiorcom , zarówno osobistym, jak i biznesowym, możliwość komunikowania się za pomocą prostego połączenia internetowego i pomimo pojawienia się innych rodzajów środków, które sprawiają, że to konkurencja, jej prostota pozwoliła mu stać się niezbędnym narzędziem.

Chociaż obecnie istnieje szeroka gama usług e-mail, są one ze sobą kompatybilne, a dwa konta można połączyć lub połączyć w jedno , aby uprościć skrzynkę odbiorczą i nawiązać szybszy i sprawniejszy proces komunikacji , nawet gdy jesteś zarejestrowany usługę, możesz zalogować się do innych narzędzi tej samej firmy za pomocą swojego adresu e-mail.

Dzięki nieskończonej liczbie funkcji dedykowanych ułatwianiu wszelkiego rodzaju zadań w różnych obszarach społecznościowych za pośrednictwem swojej platformy, która zazwyczaj oferuje dużą ilość miejsca do przechowywania w chmurach elektronicznych za darmo , pozwalają łatwo synchronizować kontakty i kalendarze Outlooka z Gmailem . Funkcje, które są coraz częściej łączone w całkowicie bezpieczną sieć.

Czytaj więcej  Jak usunąć lub usunąć zaklęcia i zaklęcia w Minecrafcie w kilku krokach

W dzisiejszych czasach e-maile służą nie tylko do wymiany wiadomości, ponieważ dzięki ciągłym postępom technologicznym coraz łatwiej jest udostępniać wszelkiego rodzaju pliki za pośrednictwem poczty e-mail; niezależnie od tego, czy są to obrazy, filmy czy programy. Dzięki temu oszczędzamy nie tylko czas, ale także pieniądze na wysyłkę i koszty papieru w bezpieczny sposób i współpracując z otoczeniem.

Dlatego, aby w pełni korzystać z szerokiej gamy funkcji oferowanych przez usługi poczty e-mail, ważne jest poznanie ich cech i zastosowania , ponieważ nauka podstaw jest niezbędna do postępu. Dlatego w tym artykule nauczymy Cię o załącznikach w wiadomości e-mail oraz w jakich formatach można je wysyłać.

  Indeks

   Co to są załączniki do wiadomości e-mail?

   Załączniki do wiadomości e-mail reprezentują wszystkie zewnętrzne elementy, które chcemy do niej dodać, ponieważ szablon wiadomości e-mail pozwala tylko na tekst, dlatego załącznik służy do dodawania informacji w innym formacie, aby odbiorca mógł je pobrać i otrzymać .

   Obecnie, dzięki postępowi technologicznemu, nie ma limitu rozmiaru plików, które chcemy dołączyć do wiadomości e-mail, jednak należy wziąć pod uwagę, że dodanie ich do wiadomości może zająć trochę czasu ze względu na rozmiar i połączenie internetowe . Ponadto istnieje również możliwość, że załączony plik nie może zostać dostarczony z powodu systemu antyspamowego odbiorcy .

   Czytaj więcej  Wskazówki i porady, aby być popularnym na Facebooku i mieć więcej polubień i obserwujących

   Aby wstawić załącznik do wiadomości e-mail, wystarczy kliknąć sekcję „Wstaw” lub „Załącz” w zależności od usługi, z której korzystasz, i tam możesz wybrać plik, który chcesz dodać. Musisz tylko poczekać, aż załaduje się na pocztę i możesz go wysłać.

   Jakie formaty można wysyłać?

   Obecnie w ramach różnych platform e-mail możliwe jest dołączanie plików wszelkiego rodzaju formatów w zależności od usługi, z której korzystasz i jej wagi, ponieważ po przekroczeniu z góry określonego limitu zostaniesz przesłany do innej platformy przechowywania, takiej jak Dropbox , aby móc wysyłać to.

   Dostępne są następujące formaty dokumentów: .DOC lub .DOCX, .XSL lub .XSLX, .PPT lub PPTX, .PDF, .RTF, .TXT i .ODT.

   Natomiast w przypadku obrazów i treści audiowizualnych można dołączyć: JPG, PNG, GIF, SVG, .mp4, .wmw, .3gp, .flv, .mov, .m4v, .mpg, .avi, .mp3, . wav , .mp4, .aac, .aif, .ogg i .webm.

   Jak zapewne zauważyłeś dzisiaj, możliwe jest wysyłanie praktycznie każdego rodzaju pliku za pośrednictwem poczty e-mail, ponieważ usługi te dokładają wszelkich starań, aby zaspokoić potrzebę regularnego zwiększania korzystania przez użytkowników .

   Czytaj więcej  Co to jest sieć IPFS i jak działa? Jak go używać do udostępniania plików i folderów

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji