Co to są rolki na Instagramie i jak to działa? Sztuczki, aby wycisnąć z tego jak najwięcej

3 września, 2021

Instagram nie tak dawno wypuścił właśnie swoje pierwsze wprowadzenie do tego , jak wygląda świat „Kołowrotków”, które są niczym innym jak tymi krótkimi filmikami, na których można zobaczyć coś, co lubisz, zaimponować lub dowiedzieć się, to cały świat i ty może zobaczyć praktycznie to, co jest.

Wcześniej zapuszczał się już w świat filmów długoterminowych, ale teraz postanowił wejść w świat krótkich filmów i w formie własnego kanału.Co w tym ciekawego?Jak to działa?Jak mogę zrobić moje filmy są polecane? dowiemy się trochę o tym wszystkim, więc trzymaj się.

  Indeks

   Co to są rolki na Instagramie?

   Instagram Reels to propozycja jako konkurent jednej z najczęściej używanych sieci społecznościowych na świecie i która w ostatnich latach zaczęła mieć coraz większe znaczenie, mówię o TikTok.

   TikTok wcześniej nazywany „Musical.ly” zrewolucjonizował środowisko wideo, o którym nikt nie wiedział, że istnieje, a inne platformy, takie jak Vine, próbowały lata temu, ale poniosły sromotną porażkę, jednak TikTok nie tylko zdołał pozostać, ale zdołał zrobić swoją konkurencję (Facebook i inne należące do Facebooka) kładą coraz większy nacisk na świat krótkich filmów.

   Czytaj więcej  Jak wspomnieć lub oznaczyć kogoś w moich tweetach na Twitterze — bardzo łatwo

   Dlatego ważne było, aby usunęli opcję „Udostępnij post”, która pojawiła się w samym środku aplikacji, aby umieścić „Reels” na początku wszystkich z nich, właśnie z tego powodu wywołało to ogromne poruszenie ponieważ ta aplikacja nie była pierwotnie z filmów i mniej w typie „Kołowrotki”.

   Niewątpliwie rynek portali społecznościowych jest bardzo konkurencyjny i coraz bardziej jedną kopie społecznościowe rzeczy do drugiej, ponieważ Twitter umieścić historie, reszta nie mieli żadnych policzek do kopiowania funkcjonalności innych platformach, TikTok i Instagram nie są wyjątkiem.

   Jak to działa?

   Algorytm Instagram Reels działa równie dobrze i podobnie jak ten używany przez Facebooka w Twoim domu i Instagrama w Twoim kanale, pokaże Ci, na co zdecydujesz się dać mu czas na zobaczenie , jak dostać się do Instagram Reels to jest proste:

   • Otwórz Instagram.
   • Kliknij przycisk na dole pośrodku, będzie to plakat w formie filmów akcji.
   • Przesuń w dół, aby kontynuować oglądanie Reels.

   Instagram to bardzo zróżnicowana platforma z wieloma rzeczami do zrobienia i wieloma funkcjami, dlatego ważne jest, abyś wiedział, że Instagram Reels zawsze będzie starał się pokazać Ci, co jest dla Ciebie najbardziej odpowiednie , jednak jest to platforma, która się rozwija.

   Czytaj więcej  Jak korzystać z aplikacji Google Datally do zapisywania danych mobilnych na Androidzie?

   Ma znaczną liczbę osób, które tworzą dla niego treści, ale wciąż brakuje im dobrych treści, aby pokazać swoim odbiorcom, nadal będziesz znajdować znacznie lepsze treści na TikTok, dlatego tutaj zostawię ci kilka wskazówek, jak tworzyć najlepsze Reels.

   Jak zrobić własny Kołowrotek?

   Instagram Reels ma własny edytor wideo, więc nie będziesz musiał pobierać Movie Maker, aby edytować go z komputera, aby uzyskać dostęp do edycji, musisz tylko nagrać swoją rolkę lub załadować ją z urządzenia tak, jakby był to obraz, którym jesteś zamierzasz opublikować w swoim profilu. Tutaj znajdziesz panel, który pozwoli Ci edytować rzeczy, które możesz dodać lub usunąć ze swojego filmu, takie jak:

   Głos lektora

   Voice-over to jeden z nowych dodatków, które Instagram dodał do rolek, jest bardzo łatwy w użyciu i pozwoli Twojej strategii biznesowej w sieciach społecznościowych na bardziej efektywną i organicznie dotrzeć do pożądanej publiczności (jeśli jest wystarczająco dobra).

   Edycja piękna i muzyki

   Instagram Reels mają opcje, które mieliśmy już w Instagram Stories , więc bardzo łatwo będzie Ci ozdobić je opcjami, które znasz już przez całe życie.

   Czytaj więcej  Jak naprawić problemy z połączeniem internetowym w systemie Windows 10?

   Naklejki i tekst

   Możesz dodać tekst w dużym stopniu, a te mogą mieć ruch lub inny rozmiar i kształt w zależności od przeciągania na panelu edycyjnym.

   Możesz także kontrolować takie rzeczy, jak prędkość i niektóre edycje efektów w edycji wideo po nagraniu (pamiętaj, że większość tych edycji jest przed nagraniem wideo, są one usuwane później).

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji