Co to są prywatne wiadomości InMail LinkedIn i jak działają? - Ostateczny przewodnik

12 października, 2021

Posiadanie dobrej sieci kontaktów jest ważne, jeśli chodzi o rozwój kariery zawodowej lub handlowej w Twojej firmie, przy poszukiwaniu nowych sposobów realizacji projektów. Dlatego istnieją sieci społecznościowe, takie jak LinkedIn, które sprzyjają komunikacji między firmami, profesjonalistami i możliwości zawierania korzystnych dla obu stron transakcji .

W tym artykule poznamy formę komunikacji wewnętrznej na platformie LinkedIn: wiadomości InMail . Porozmawiamy o tym, czym są i jak działają, a także o zaletach ich stosowania. W ten sposób postaramy się lepiej zrozumieć, dlaczego powinieneś wynająć tę usługę LinkedIn, która może Ci bardzo pomóc.

  Co to są prywatne wiadomości InMail LinkedIn?

  Komunikacja między użytkownikami jest ważna dla LinkedIn, dlatego darmowe konto pozwala tylko na wysyłanie wiadomości między użytkownikami należącymi do tej samej sieci . Innymi słowy, mogą wysyłać wiadomości tylko do innych profesjonalistów, którzy są w ich sieci. Nie ma możliwości wysłania wiadomości do dowolnego użytkownika.

  Czytaj więcej  Jak zablokować kontakt lub wiadomość e-mail z Gmaila z mojego Androida?

  Wszystkie te informacje można uzyskać z wiadomości pomocy LinkedIn , jeśli chcesz je pogłębić. Wiadomości InMail umożliwiają użytkownikom Premium wysyłanie wiadomości bezpośrednio do innego członka LinkedIn, niezależnie od tego, czy należą do ich sieci kontaktów, czy nie. Jak powiedzieliśmy, ta funkcja jest dostępna tylko dla użytkowników Premium.

  Jednak niekoniecznie pozwala na wysyłanie wiadomości do innych członków. Może się zdarzyć, że członek ma skonfigurowane wiadomości tak, aby nie otrzymywać ich od nikogo.

  Z drugiej strony wiadomości LinkedIn InMail akceptują tylko 200 znaków w temacie i 2000 znaków w tekście głównym . Dzięki temu inni użytkownicy, którzy otrzymują wiadomości, mogą dokładnie i zwięźle przeczytać o tym, co chcesz im przekazać.

  Jak działa prywatna wiadomość InMail LinkedIn?

  Posiadając konto Premiem na LinkedIn masz możliwość posiadania pewnych korzyści, które pozwalają szybciej rozwijać się na platformie. Jednym z nich jest możliwość wysyłania wiadomości InMail do wszystkich użytkowników, których nie ma na Twojej liście kontaktów, niezależnie od tego, czy są w Twojej sieci, czy nie. Możesz nawet zamówić funkcję Open Profile Premium i otrzymywać wiadomości od wszystkich członków, jeśli chcesz.

  Czytaj więcej  Do czego służą i do czego służą tabele przestawne w programie Excel? - Pełny samouczek

  Z drugiej strony wiadomości InMail mają ograniczoną liczbę kredytów. Są to te, które umożliwiają wysyłanie wiadomości na inne konta. Są one obliczane na podstawie miesięcznej subskrypcji, którą masz na platformie i nie możesz kupić więcej niż przydzielone przez LinkedIn.

  Aby wysłać wiadomość InMail na LinkedIn, wystarczy wykonać następujące czynności:

  • Znajdź profil członka LinkedIn, do którego chcesz wysłać wiadomość.
  • Naciśnij przycisk Więcej ... na swojej wizytówce.
  • Wybierz Wiadomości z menu.
  • Wypełnij pole tematu, jeśli.
  • W polu tekstowym wpisz wiadomość do wysłania.
  • Naciśnij Prześlij .

  Jaka jest korzyść z wynajmu LinkedIn Premium i jego wiadomości InMail?

  Aby czekać na nadejście oferty pracy od firmy poszukującej naszych usług, konieczne jest posiadanie jak najpełniejszego profilu . Musimy zacząć od dodania kursów, certyfikatów i dyplomów do naszego profilu na LinkedIn , wtedy są inne płatne sposoby na uatrakcyjnienie.

  Innym darmowym sposobem na rozszerzenie sieci kontaktów jest importowanie ich ze wszystkich sieci społecznościowych, aby mieć więcej zarejestrowanych profesjonalistów. To kolejny sposób na zwiększenie prawdziwości Twojego profilu, oprócz uczynienia go atrakcyjnym. Jednak łatwiejszym sposobem na efektywne usprawnienie sieci jest używanie wiadomości InMail.

  Czytaj więcej  Jak zrobić lub dodać znak wodny do obrazu Excel — szybko i łatwo

  Wysyłanie wiadomości zawsze będzie najlepszym narzędziem komunikacji między dwiema stronami, więc możliwość wysyłania wiadomości do członków o większej reputacji pomoże Ci zwiększyć swój profil . W ten sam sposób możliwość wysyłania prywatnych wiadomości do innych specjalistów otwiera drzwi do znalezienia lepszych ofert pracy.

  Ważne jest, aby wiedzieć, jak zarządzać i zarządzać wiadomościami na LinkedIn , aby mieć kontrolę nad różnymi kontaktami, które planujesz nawiązać . Mam nadzieję, że te informacje były dla Ciebie bardzo pomocne.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji