Co to jest wyciąg z LinkedIn? Jak zrobić lub napisać skuteczny profesjonalny wyciąg?

5 września, 2021

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że sieci społecznościowe pomogły wielu ludziom i profesjonalistom na całym świecie w znalezieniu pracy lub wzięciu udziału w projekcie. Ogólnie rzecz biorąc, mamy tendencję do korzystania z niewłaściwych sieci, jeśli chodzi o pokazywanie naszych umiejętności, wiedzy i nie tylko. Jeśli jesteś profesjonalistą, najlepiej założyć konto na LinkedIn .

Jednak jest wielu użytkowników, którzy nie wiedzą wiele z tego, co oferuje LinkedIn. Ale kiedy znasz wszystkie narzędzia i możliwości, ta sieć społecznościowa stanie się zdecydowanie ulubioną. A jedną z rzeczy, o których niewielu jest bardzo jasnych, jest to, co nazywają „ Wyciąg z LinkedIn”

  To nic innego jak sekcja, która znajduje się w Twoim profilu i która ma największe znaczenie. Tak więc w zależności od fragmentu na LinkedIn, który masz , szanse na uzyskanie pracy rosną.

  Dlatego zaleca się wszystkim osobom z profilem w tej sieci społecznościowej, aby starały się jak najwięcej uchwycić tekst lub opis wartości, a marka osobista, którą posiadasz, była bardzo dobrze zdefiniowana. Ważne jest, aby nie mylić tego z umiejętnościami i zdolnościami na LinkedIn.

  Czytaj więcej  Jak łatwo przenieść konwersacje lub czaty WhatsApp z jednego telefonu komórkowego na drugi?

  W ten sposób wyciąg z Twojego profilu z LinkedIn musi być w taki sposób, aby po wejściu na swój profil jako osoby trzecie, miałeś jasny pierwszy wgląd w to, co robisz i / lub oferujesz. Oznacza to, że jeśli pracujesz jako menedżer społeczności, musisz zostawić bardzo dobre odzwierciedlenie w fragmencie, co robisz i dlaczego powinni uważać cię za potencjalnego pracownika.

  W kilku słowach możemy powiedzieć, że wyciąg na LinkedIn jest swego rodzaju Curriculum Vitae, w którym możesz aktualizować swoje informacje na podstawie zajmowanych stanowisk i ofert pracy, które otrzymujesz.

  Chociaż jak w każdym programie nauczania, możliwe jest również odzwierciedlenie swoich umiejętności, mocnych stron, wiedzy i innych. Zasadniczo jest to przestrzeń, w której możesz dodać wartościowe treści, które są bezpośrednio związane z tym, co robisz i co chcesz osiągnąć.

  Najpierw musisz zacząć od najważniejszej rzeczy, a jest to wiedzieć, co to jest i co jest umieszczone w nagłówku LinkedIn . Następnie przechodzisz do jednej z najważniejszych części swojego profilu: ekstraktu. Teraz, gdy masz zamiar zacząć od stwierdzenia, musisz pamiętać, że masz tylko pole zawierające maksymalnie 2000 znaków.

  Czytaj więcej  Jak skopiować i wkleić obraz lub tekst w programie Word bez utraty formatu za pomocą klawiatury?

  Mówimy o tym, ponieważ są ludzie, którzy zaczynają pisać rzeczy, które nie są istotne, i dalej wyjaśniają coś, co nie poprawia profilu.

  Musisz więc być bardzo cenny i przejść od razu do sedna, ponieważ nie masz nieskończonych postaci. Jeśli nadal nie możesz zlokalizować siebie lub nie wiesz, czym jest wyciąg, jest to nic innego jak sekcja „O programie”. Powinieneś mówić o sobie, ale nie zrobisz tego w ten sposób. Przynajmniej nie w konwencjonalny sposób.

  Jeśli już wiesz, jak zarządzać i zarządzać wiadomościami na LinkedIn , z pewnością wyda ci się to bardzo proste. Zakłada się, że utworzyłeś profil w tej sieci społecznościowej z zamiarem pokazania zawodowej części swojego życia i ewentualnego znalezienia pracy . Z tego powodu nie musisz mówić o sobie, a tym bardziej o tym, co lubisz robić.

  Musisz skupić się na sprzedaży swoich usług, wiedzy i umiejętności w sposób, który sprawi, że ludzie zrozumieją, dlaczego wygodnie jest mieć Cię w swoim zespole roboczym lub być częścią firmy. To trochę jak sugerowanie, że pracujesz w marketingu cyfrowym (na przykład), ale w taki sposób, że odzwierciedlasz, że Twoja praca może przynieść korzyści w perspektywie średnio- i długoterminowej.

  Czytaj więcej  Jak blokować strony internetowe z treściami dla dorosłych w Google Chrome krok po kroku

  Bardziej atrakcyjny jest ktoś, kto mówi Ci, co możesz osiągnąć będąc realistą, ktoś, kto obiecuje Ci tysiąc i jedną rzeczy, które ostatecznie wydają się kłamstwem lub zbyt daleko idącym. Pamiętaj o tych wskazówkach, a Twoje oświadczenie będzie bardziej profesjonalne.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji