Co to jest tryb tymczasowy na Instagramie i jak aktywować samozniszczające się wiadomości?

22 lipca, 2021

Sieci społecznościowe całkowicie zmieniły świat, jaki znamy, integrując w zasadzie wszystkie niezbędne elementy codziennego życia w ramach jednej platformy, niezależnie od tego, czy chodzi o pracę, edukację czy rozrywkę. Dzięki sieciom społecznościowym możemy bez problemu łączyć się z każdym, czego chcemy.

Chociaż obecnie istnieje szeroka gama serwisów społecznościowych, tylko nieliczne wyróżniają się powyżej średniej. W szczególności Instagram przoduje pod tym względem, będąc całkowicie wizualną siecią , z wieloma zaletami i kilkoma wadami, które mogą doskonale sprawdzać się jako narzędzie do rozrywki społecznościowej i marketingu cyfrowego jednocześnie.

Najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że pomimo tego, że jest tylko siecią społecznościową, globalny zasięg Instagrama pozwala mu być znacznie więcej, dostosowywać się do konkretnych potrzeb jego użytkowników. Instagram dobrze to zrozumiał i wykorzystał to, tworząc konta komercyjne lub firmowe oraz inne różnorodne typy kont, ze szczególnymi różnicami dla wszystkich typów użytkowników.

Podobnie jak w przypadku własnego konta osobistego, Instagram oferuje opcję aktywacji Zakupów na Instagramie, aby sprzedawać produkty i promować każdy rodzaj biznesu, który chcesz rozpocząć, co czyni go idealnym narzędziem dla wszystkich rodzajów marketingu cyfrowego , od dużych korporacji po prywatne firmy. wszystkim.

Czytaj więcej  Jak zmienić format, styl lub projekt obiektów i grafiki w programie Word — łatwy przewodnik

Trzeba też wspomnieć, że mimo iż początkowo był aplikacją na urządzenia mobilne, Instagram posiada platformę na komputery , którą można wejść z przeglądarki na jego oficjalną stronę . Chociaż powinieneś wiedzieć, że ta aplikacja na komputery nie posiada wszystkich dostępnych funkcji, które oferuje wersja mobilna.

Jeśli zaczniemy liczyć wszystkie narzędzia, które ma Instagram, abyś mógł z nich korzystać za darmo, prawdopodobnie nie skończylibyśmy dzisiaj. Możesz się z nimi stopniowo zapoznawać, aby rozwijać swoją platformę i poprawiać jakość swoich treści.

Ponieważ zdecydowana większość jego narzędzi uzupełniających jest łatwa w użyciu, nigdy nie zaszkodzi mieć wcześniejszą wiedzę na temat ich używania, aby zaoszczędzić czas w tym procesie. Dlatego dzisiaj szczególnie nauczymy Cię, czym jest tryb tymczasowy na Instagramie i jak aktywować wiadomości, które ulegają samozniszczeniu.

Indeks

  Tryb tymczasowy na Instagramie

  Wraz z najnowszą aktualizacją aplikacji Instagram dodał funkcję trybu tymczasowego, który polega na wysyłaniu tymczasowych wiadomości, które po pewnym czasie ulegają samozniszczeniu , tak jak w WhatsApp lub Telegram z niewielką różnicą niż w trybie tymczasowym Z Instagrama, wszystkie Wysyłane wiadomości będą wiadomościami tymczasowymi, dopóki nie wyłączysz trybu.

  Czytaj więcej  Jak zwolnić pełną przestrzeń dyskową na moim iPhonie bez usuwania czegokolwiek?

  Ta funkcja staje się coraz bardziej popularna w zdecydowanej większości komunikatorów i sieci społecznościowych, które mają opcję czatu. Chociaż wiadomości można nadal zapisywać za pomocą zrzutów ekranu , nie pozostaną one na stałe na czacie.

  Podobnie w trybie tymczasowym nie ma ograniczeń w porównaniu do zwykłego czatu, nadal można korzystać z opcji wysyłania zdjęć, obrazków, naklejek, GIF-ów, a nawet prowadzić wideorozmowy , tylko że ich zapis nie będzie przechowywany w żadnym miejscu .

  Włącz samozniszczenie wiadomości

  Możesz łatwo aktywować samozniszczające się wiadomości, po prostu wchodząc na konkretny czat, a następnie przesuń palcem w górę w treści czatu . Gdy to zrobisz, ekran zmieni kolor na czarny, a aplikacja wyśle ​​​​powiadomienia podczas wysyłania wiadomości, u góry ekranu będziesz miał przycisk, aby dezaktywować opcję, kiedy tylko chcesz.

  Wszystkie wiadomości wysłane w trybie tymczasowym ulegną samozniszczeniu po zamknięciu okna czatu . Jeśli nadal nie masz takiej opcji na swoim urządzeniu, wystarczy zaktualizować aplikację do najnowszej dostępnej wersji, aby tryb tymczasowy stał się użyteczny.

  Dlatego nie można nie wykryć, kiedy korzystamy z tymczasowego trybu Instagrama, dzięki zmianie tonu czatu i jego powiadomień, aby był łatwy w użyciu.

  Czytaj więcej  Jak poznać lub poznać adres IP przeglądarki Google Chrome do pingowania

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji