Co to jest oprogramowanie licencjonowane Careware i jak to działa? Czy godny zaufania?

9 lipca, 2021

Prowadzenie wszelkiego rodzaju działalności na rzecz społeczeństwa lub grup wrażliwych jest niezwykle proste, jeśli masz dostęp do Internetu lub znajdujesz się w pobliżu podmiotu, który zajmuje się tego typu pracą.

Jednak robienie tego w pierwszy sposób niejednokrotnie budzi nieufność, ponieważ nie wiemy, czy nasza darowizna rzeczywiście będzie przeznaczona na cel, który nam obiecano, czy też zostanie wykorzystana do innych nieznanych celów.

Dlatego, jeśli myślałeś o dołączeniu sekcji „darowizny” w swojej kontroli dochodów i wydatków, ważne jest, abyś znał wszystkie szczegóły dotyczące najbardziej niezawodnych platform i z czego składa się każda z nich, a także przeznaczenia kto będzie miał twoje pieniądze.

Indeks

    Co to jest pielęgnacja i jak działa?

    Termin ten powstał w 1988 r., kiedy magazyn o tematyce technologicznej przez pewien czas publikował w kilku działach kody oprogramowania w USA. Gdzie stwierdzono, że powinien być tylko jeden dla tych, którzy są zainteresowani prowadzeniem akcji charytatywnych.

    Czytaj więcej  Jak pobrać i zainstalować Pluto TV na moim Smart TV, telefonie komórkowym, komputerze lub urządzeniu Roku?

    Careware jest zasadniczo definiowane jako rodzaj oprogramowania przeznaczonego do otrzymywania darowizn od odwiedzających go odwiedzających, aby później zostać wysłani do fundacji, które prowadzą działania na rzecz ludzkości.

    Ten program komputerowy jest rozprowadzany bezpłatnie dla każdego, kto chce, pod warunkiem, że wszystkie zebrane fundusze są naprawdę przeznaczone na cele humanitarne.

    Każdy rodzaj oprogramowania do pielęgnacji działa za darmo, więc pochodzenie, na które zostaną przeznaczone zebrane środki, nie ma znaczenia, jeśli musi być możliwe do zweryfikowania w celu nabycia takiego.

    W przeciwieństwie do oprogramowania do darowizn, oprogramowanie do pielęgnacji nie ma obowiązkowych darowizn, ale raczej składa wniosek, a odwiedzający decyduje, czy go zaakceptować, czy nie.

    Ważne jest, aby nie mylić oprogramowania pielęgnacyjnego z oprogramowaniem do darowizny, ponieważ te pierwsze pełnią inną funkcję lub usługę, aby zmotywować Cię do przekazania darowizny, a ze swojej strony oprogramowanie do darowizny żąda tylko darowizn, nie zapewniając w zamian niczego poza satysfakcją wspierania dobrej sprawy.

    Jedną z głównych cech tego oprogramowania jest to, że jego istnienie ma na celu jedynie zebranie funduszy na wsparcie imprezy charytatywnej lub na konkretną fundację i nie można ich używać w żadnym innym celu.

    Czytaj więcej  Czym są prawa własności intelektualnej i do czego służą? Jak mogę zmienić DPI na Androidzie?

    Istnieją różne sposoby poznania tego typu oprogramowania, na które warto zwrócić uwagę:

    • PomocWare.
    • Towary.
    • Artykuły charytatywne.

    Jakie rodzaje sprzętu do pielęgnacji istnieją i które są najbardziej niezawodne?

    Wprowadzanie jakiegokolwiek rodzaju oprogramowania do pielęgnacji nie jest tak proste, jak wejście na konto Google, ponieważ wymaga pewnego poziomu gwarancji i procesu, aby zapewnić, że w momencie przekazywania darowizny zostanie ona faktycznie wykorzystana do działań, które opisują.

    Dlatego wymieniliśmy najbardziej niezawodne, wraz z ich docelowymi organizacjami charytatywnymi , abyś mógł wejść i wykonać swoją akcję charytatywną dnia z całym zaufaniem na świecie.

    Archiwizator CD MJ (MCA)

    Jest to cyfrowe narzędzie, które programuje pliki do przekazywania darowizny za pośrednictwem konta PayPal o wartości 19,95 euro na urządzeniach z systemem Windows, MacOs lub Linux. Tym samym, który przeznaczony jest na fundację NACEF, która zajmuje się realizacją prac na rzecz Chin.

    KRZEPKOŚĆ

    Jest to edytor tekstu, który jest preinstalowany na urządzeniach UNIX, który przydziela swoje fundusze funduszowi opieki nad dziećmi, który jest odpowiedzialny za leczenie dzieci z AIDS w Ugandzie.

    Czytaj więcej  Jak założyć konto i zalogować się do Twittera z telefonu komórkowego lub komputera krok po kroku

    Careware CKEditor 4

    Jest to edytor HTML, który pozwala firmom na autouzupełnianie fraz, a nawet wstawianie emotikonów w momencie pisania na swojej stronie internetowej.

    Dzięki temu zebrane pieniądze trafiają do fundacji Screenpeace, która jest odpowiedzialna za to, aby dzieci spędzały mniej czasu na dowolnym urządzeniu cyfrowym, takim jak komputer, telefon komórkowy czy tablet.

    Płaski interfejs użytkownika za darmo

    Realizuje działania związane z tworzeniem stron internetowych, w oparciu o Bootstrap i którego zasoby są przydzielone tej samej fundacji, co Careware CKEditor 4, Screenpeace .

    Niektóre nie tak dobrze znane, ale także bardzo niezawodne i do których możesz wejść w dowolnym momencie z preferowanej przeglądarki, to Html2text , FullCalendar i Purify GNU 2.1.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

    Go up

    Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji