Co to jest Moderator Google i jakie są jego najlepsze alternatywy?

8 stycznia, 2022

Google to największa firma na świecie na poziomie cyfrowym, która rok po roku oferuje nam nasze platformy i doskonałe narzędzia do pracy i nauki. Z biegiem czasu firma ta wprowadziła na rynek skuteczne narzędzia, które są utrzymywane do dziś . Ale nie wszystkie narzędzia lub usługi odniosły taki sukces. Tak jest w przypadku Moderatora Google.

Można powiedzieć, że Moderator Google był rodzajem Yahoo! Przez ponad 10 lat, w których użytkownicy zadawali pytania, inni zarejestrowani na tej samej platformie mieli możliwość odpowiadania na nie zgodnie ze swoimi podstawami i wiedzą. Była to świetna platforma, która pozwalała swoim użytkownikom dołączyć do rozmów grupowych lub po prostu stworzyć nową na dany temat.

Dlatego chcemy opowiedzieć trochę o tym narzędziu lub funkcji, która była bardzo popularna w tamtym czasie, ale z tego czy innego powodu została odrzucona i zniknęła. Należy wspomnieć, że w przypadku narzędzi Google dzieje się to zwykle bardzo często . Na szczęście mamy kilka świetnych funkcji, takich jak schowek Google Access, który działa cuda.

Czytaj więcej  Jak łatwo zaczarować rzeczy i przedmioty w Minecrafcie na poziomie 1000, X lub Infinity

  Co to jest Moderator Google i jaka była funkcja tego narzędzia?

  Była to usługa, którą kilka lat temu świadczyła firma Google. Było to narzędzie, w którym wykorzystano crowdsourcing w celu skatalogowania i sklasyfikowania pytań i sugestii zgłaszanych przez użytkowników tej platformy.

  Oznacza to, że było to jeszcze jedno narzędzie, w którym mogłem zgłosić pomysł, zadać pytanie lub sformułować pomysł, a inni użytkownicy, jeśli poczuli zainteresowanie, wprowadzili na ten temat komentarz lub treść.

  Jeśli chodzi o funkcje tego narzędzia Google , to było to nic innego jak interakcja z innymi użytkownikami platformy i pomoc im w rozwikłaniu wszelkich wątpliwości i podniesieniu pomysłów na konkretny temat. Można powiedzieć, że jest to stary sposób na tworzenie znalezisk za pomocą Formularzy Google na Dysku Google . Tylko z tym narzędziem interakcja była znacznie bliższa i odbywała się w czasie rzeczywistym.

  Jakie są alternatywy, które nadal działają dzisiaj?

  Jest to jedna z tych usług, która służy jako podstawa do tworzenia innych platform i opcji, które działają w tym samym celu, ale z lepszą optymalizacją i interakcją. Wśród alternatyw, które możemy wymienić jako najlepsze dla Moderatora Google, są:

  Czytaj więcej  Jak prawidłowo podłączyć i skonfigurować wzmacniacz sygnału TPLINK, aby zwiększyć zasięg sieci bezprzewodowej?

  UserResponse.com

  W przeciwieństwie do narzędzia, o którym mówiliśmy, ta pierwsza alternatywa dla Moderatora Google jest bardziej oprogramowaniem pomocniczym, w którym można znaleźć komentarze aktywnej społeczności.

  Masz wielką zaletę, że możesz dostosować swoją społeczność i zainstalować ją tak, jakby była to skrypt PHP . Chociaż masz również możliwość korzystania z tej usługi bezpośrednio z chmury, tak jak w przypadku SaaS.

  Niestety nie ma wersji podobnej do przeglądarki, która działałaby z wtyczką . Mimo to możesz dowiedzieć się, jak spróbować zainstalować i uzyskać nowe rozszerzenia lub wtyczki do swojej przeglądarki. Może znajdziesz coś związanego z tematem.

  UserVoice.com

  Minusem dla niektórych jest to, że ta platforma jest w języku angielskim. Można jednak przejść na oficjalną stronę UserVoice.com i faktycznie przetestować, czy podoba Ci się usługa, czy nie. A jeśli nie chcesz, aby było to rozczarowaniem lub nie chcesz tracić czasu, możesz łatwo wypróbować opcję bezpłatnych wersji próbnych i przyjrzeć się, co ma do zaoferowania.

  GetSatisfaction.com

  Od poprzednich opcji różni się to od nich, ponieważ nie jest skierowane do ogółu społeczeństwa, ale ma na celu oferowanie swoich usług firmom i markom. W ten sposób można stworzyć znacznie silniejszą więź z klientami i poprawić ich doświadczenie przy zakupie produktu lub usługi.

  Czytaj więcej  Jak przetłumaczyć tekst z obrazu za pomocą aparatu mobilnego z aplikacjami

  Oczywiście najbardziej lojalni klienci mają tę zaletę, że mogą uzyskać dostęp do tej platformy i prowadzić rodzaj rozmowy o wiele bliższej i bardziej rzeczywistej niż ta, którą miałbyś, gdybyś próbował zrobić to samo z sieci społecznościowej.

  Dobrą wiadomością jest to, że rozmowy, które można tu prowadzić, są znacznie bardziej otwarte i głębokie. Dzięki temu firma może naprawdę poznać zainteresowania i gusta swoich klientów.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji