Co to jest Linkedin Talent Insights i do czego służy? Jak to działa

14 października, 2021

Linkedin jest idealnym serwisem społecznościowym, jeśli chodzi o pracę, dopiero w zeszłym roku Linkedin stał się jednym z najczęściej używanych serwisów społecznościowych na świecie ze względu na duże zapotrzebowanie na zatrudnienie w populacji.

Zadania, które nie wymagają fizycznej obecności, są coraz bardziej powszechne, czego dowodem jest to, że każdego dnia warte jest więcej aplikacji, takich jak Fiverr , który może zapewnić pracę milionom użytkowników poprzez podaż i popyt generowany przez platformę , jest niesamowite.

Każdego dnia coraz ważniejsze jest, aby dobrze dobrać naszych pracowników , wszystkich tych, których musimy zatrudnić i jak to zrobić, przyszłość naszych pracowników jest w naszej mocy, niezależnie od tego, czy są obecni w firmie, czy pracują online.

Każda osoba jest bardzo ważna, gdy pracujesz w firmie i musi działać jak tryby zegara, więc nie powinieneś zatrudniać kogoś do zatrudniania, na jakiejkolwiek platformie, bez względu na to, jaka jest.

Na przykład jedną z wielu platform oferowanych przez Facebook ( Facebook Dating , Facebook Gaming itp.) jest platforma robocza, na której możemy znaleźć niezliczoną liczbę osób, które mogą swobodnie podjąć pracę, jednak nie zawsze jest to dobre, ponieważ my nie wiemy, gdzie pracownicy ci pochodzą , to tutaj znaczenie znając ich przeszłość staje się kluczowa.

Czytaj więcej  Jak wysyłać ciężkie pliki i filmy przez WhatsApp z mojego komputera, Androida lub iPhone'a?

  Co to jest Linkedin Talent Insights i do czego służy?

  Istnieje sposób na lepszy dobór pracowników, ten formularz może być wykorzystany do łatwiejszego znalezienia pracowników, ponieważ algorytm wykorzystujący sztuczną inteligencję i big data może znaleźć idealnego pracownika wśród ogromnej bazy danych.

  Czy powinienem korzystać z Talent Insights z Linkedin?

  Zdecydowanie tak, to zaawansowane narzędzie zrewolucjonizowało wyszukiwanie kandydatów i dlatego jest bardzo ważne w rekrutacji, jest również dostępne w wielu językach (angielski, niemiecki, francuski, chiński, portugalski i hiszpański). głównymi krajami na świecie korzystającymi z tego popularnego narzędzia jest Hiszpania.

  Poza tym każdy powinien unikać długiej kolejki do recenzji, którą tworzą wszyscy pracownicy, którzy muszą być recenzowani ręcznie, Likedin z narzędziem Talent Insights pozwala zaoszczędzić ten czas i poświęcić go wyłącznie na to, czego potrzebujesz.

  Jak to działa?

  To narzędzie powstało w 2017 roku, ale zostało rozpoznane dopiero rok później, ta sztuczna inteligencja pozwala w łatwy sposób dokonywać analizy dużych ilości danych (takich jak mogą być wykorzystane) i w pewien sposób daje świetne wsparcie dla wszystkich typów organizacji że zarządzanie ludzkimi talentami staje się dla nich niezwykle łatwe.

  Czytaj więcej  Jak i gdzie publikować bezpłatne oferty pracy w kilka minut

  Nie tylko możesz zarządzać swoimi wiadomościami Linkedin, ale teraz możesz mieć pewność, że nie tak wiele wiadomości dociera bezpośrednio, ponieważ rekrutujesz dokładnie odpowiednich pracowników.

  Oto niektóre z głównych i najbardziej wyróżniających się funkcji, jakie Linkedin Talent Insights oferuje swoim użytkownikom:

  • Spersonalizowany widok dla każdego użytkownika.
  • Filtrowane według Twoich umiejętności Linkedin
  • Poziom zaangażowania.
  • Możliwość przechowywania raportów w dowolnym formacie w dowolnym momencie.
  • Śledzenie i śledzenie talentów, możesz zobaczyć, do jakich innych firm aplikowali Twoi przyszli pracownicy i decydować z większą przewagą wiedzy nad pracownikiem.

  Zalety korzystania z Linkedin Talent Insights

  • Lepsze podejmowanie decyzji: możliwość zobaczenia całościowego obrazu pomoże Ci zdecydować, kto jest, a kto nie. (i kto nigdy)
  • Sztuczna inteligencja pozwala na lepsze funkcjonowanie działów HR: Ponieważ dzięki algorytmom, które prezentuje, sam możesz zauważyć zmianę w nowych pracownikach przy najlepszych decyzjach, które podejmujesz.
  • Przewaga nad konkurencją: Możesz generować raporty z każdego rodzaju konkurencji, dlatego niezwykle łatwo będzie przeanalizować Twoją konkurencję i określić, czego od niej chcesz, a czego nie.

  Uwaga: pamiętaj, że takie wykorzystanie sztucznej inteligencji nie zastępuje talentu ludzkiego wymaganego do selekcji i analizy informacji, ta część zawsze będzie jedną z najważniejszych dla prawidłowego funkcjonowania Twojej firmy i nigdy nie należy jej zastępować .

  Czytaj więcej  Jak automatycznie dostosować i wyrównać kontrolki formularzy w programie Access

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji