Co to jest konto firmowe lub firmowe na Instagramie? Jakie są rodzaje kont i ich różnice?

17 listopada, 2021

Instagram jest jedną z najczęściej używanych sieci społecznościowych na świecie , dziś Facebook i Instagram praktycznie mają monopol na sieci społecznościowe, a nawet jeśli ci się nie podoba, będziesz musiał dowiedzieć się o tej sieci społecznościowej, ponieważ jest uważana za najlepszą dla mikro, małe i średnie firmy oraz ich reklama.

Instagram oferuje wszystkim swoim użytkownikom użyteczną platformę z doskonałą konfiguracją bezpieczeństwa i polityki prywatności , dlatego udało mu się wyróżnić spośród wszystkich swoich kompetencji, platforma ta daje nam możliwość założenia konta osobistego, biznesowego, a nawet sklepu wirtualny , to w ramach wielu innych zalet .

  Indeks

   Jakie rodzaje kont istnieją na Instagramie?

   W instagramie jest w zasadzie tylko jeden rodzaj konta, ponieważ podczas rejestracji nie ma więcej opcji, nie ma ukrytego podmenu ani tylnych drzwi, jest tylko jeden sposób rejestracji.

   Jednak w społeczności tak naprawdę są konta komercyjne i konta wspólne, ale jeśli pójdziemy dalej są też konta marek lub osób publicznych , tutaj zobaczymy wszystkie typy oficjalne i nieoficjalne oraz co się dzieje z każdym z nich .

   Czytaj więcej  Jak chronić moje konto Google przed hakerami, zwiększając jego bezpieczeństwo — ostateczny przewodnik

   Konto standardowe (osoby, znajomi)

   Konto tego typu to takie, które będziesz miał zaraz po rejestracji, chyba że Instagram nie pozwala Ci założyć konta , ale to praktycznie nigdy się nie zdarza, więc cóż, mając już swoje standardowe konto, do czego masz dostęp?

   Zasadniczo wspólne konto na Instagramie daje Ci dostęp do wszystkich usług, które ma dla Ciebie Instagram poza komercyjnymi, nie masz też dostępu do sklepu i najprawdopodobniej nie pojawisz się w feedzie wyników, które pojawiają się w "wyszukiwarce" od publikacje pojawiają się tutaj z większą interakcją i według osoby, która je widzi, czyli algorytm rozumie, że ci się to podoba i to ci pokazuje.

   Konto komercyjne

   Konto komercyjne ma wiele zalet w porównaniu do zwykłego konta, ale ma też „przeciw” zgodnie z Twoimi potrzebami, na przykład konta komercyjne nie mogą być prywatne, z wyjątkiem tego, że konto komercyjne daje następujące korzyści:

   • Dostęp do spersonalizowanych statystyk profilu (wizyty, interakcje itp...)
   • Dostęp do obejrzenia zakresu Twoich publikacji (co ze standardowego konta nie jest możliwe)
   • Łatwiejszy dostęp do rolek (tworzenie)
   • Dostęp do sklepu jako dostawca (sprzedawca)
   Czytaj więcej  Jak dodać kursy, certyfikaty i dyplomy do mojego profilu LinkedIn — bardzo łatwo

   Chociaż główną zaletą jest tworzenie reklam ze Studia Twórców Facebooka, które jest udostępniane na Instagramie, mimo że miałeś już dostęp do tego narzędzia za pomocą swojego standardowego konta, jeśli go szukałeś, konto firmowe prezentuje je łatwo.

   Konto osoby publicznej lub treści wirusowe

   Tego typu konta są zazwyczaj bez „właściciela” o dziwnych lub ciekawych nazwach, nie są to firmy, ale nie są to ludzie, są odpowiednikiem słynnych „stron na Facebooku”.

   Nie ma nigdzie konfigurować dla tego typu profili, po prostu zaczynają mieć dużo interakcji ze swoimi fanami i rosną organicznie. Tego typu konta są tymi, które najczęściej pokazuje Ci Feed wyszukiwarki.

   Istnieje wiele stron w Internecie, na których znajdziesz kilka najbardziej znanych kont na Instagramie, które są w tej kategorii, które sprzedają udostępniane na swoim profilu / stronie, ten sposób powiększania liczby obserwujących jest bardzo dobry i bez wątpienia polecany, gdy chcesz uzyskać konto tego typu.

   Klucz do organicznego wzrostu na Instagramie

   Polecam, jeśli chcesz założyć słynne konto na Instagramie, masz jedno z trzeciego typu, czyli osobę publiczną lub treści wirusowe, tego typu konta są najbardziej podatne na wzrost, dlatego dam Ci kilka wskazówek, jak przesłać swoich obserwujących, a tym samym mieć większy wpływ, niezależnie od rodzaju wybranego konta

   • Przesyłaj treści codziennie, bycie na bieżąco to najlepszy sposób na wpływ
   • Udostępniaj treści linearne (jeśli mówisz o kotach, zawsze mów o kotach)
   • Porozmawiaj z innymi profilami (osobami publicznymi, kontami z treściami wirusowymi itp.) i zapłać im za promocję swojego profilu na ich
   • Twoje treści są doskonałe pod każdym względem, ale bądź ostrożny; nie nadprodukowane, skomplikowane nie przyciągają
   Czytaj więcej  Jak skonfigurować i zoptymalizować dysk twardy SSD w moim systemie Windows 7, 8 i 10?

   Jeśli zastosujesz się do tych wskazówek, wkrótce zobaczysz poprawę w swoim biznesie.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji