Co to jest i jak otworzyć plik za pomocą rozszerzenia CSV Online lub za pomocą programów?

8 stycznia, 2022

Plik CSV jest dokumentem tekstowym, ale pochodzi z arkuszy kalkulacyjnych lub tabel , ponieważ jego akronim wskazuje CSV (wartości oddzielone przecinkami), co oznacza wartości oddzielone przecinkami, czyli wtedy, gdy organizujemy wystarczająco dużo oddzielnych informacji i tworzymy rodzaj bazy danych.

Musisz pamiętać, że do tworzenia tego typu plików musisz użyć odpowiednich programów, które są odpowiedzialne za tworzenie arkuszy kalkulacyjnych lub tabel, takich jak Microsoft Excel, w przeciwnym razie możesz wstawić tabelę w Microsoft Word, ale nie byłaby to CSV.

Microsoft Excel jest narzędziem szeroko stosowanym przez firmy przy tworzeniu tabel, ponieważ ułatwia pracę przy obliczaniu kosztów lub cen sprzedaży , a nawet obliczanie czasu między dwiema datami, a wszystkie te obliczenia można eksportować w formacie CSV.

Do tych analiz polecamy ten program, który może również konwertować cyfry na litery i ma świetne skróty klawiaturowe nawet do konwersji małych liter na wielkie , to jest świetne, ale jeśli chcesz wiedzieć o innych programach do otwierania plików CVS , pokażemy ci listę z najlepszych.

  Najlepsze programy do otwierania plików z rozszerzeniem CSV

  Microsoft Excel: Tutaj możemy otwierać lub eksportować pliki CSV i można tworzyć arkusze kalkulacyjne z dużą liczbą kolumn i wierszy, ma również kilka stron, aby tworzyć różne tabele w jednym projekcie.

  OpenOffice: Jest to darmowa aplikacja, która pozwala nam bez problemu otwierać i edytować pliki CSV, łatwo i wygodnie.

  LibreOffice: Posiada interfejs podobny do Microsoft Excel, a także pozwala nam tworzyć, importować lub eksportować pliki CSV

  NeoOffice: Myśląc o użytkownikach komputerów Mac, okazuje się, że ten program ma interfejs bardzo podobny do interfejsu OpenOffice i LibreOffice, nieco ograniczony pod względem narzędzi, ale ma niezbędne możliwości i jest całkowicie dostępny w języku hiszpańskim. Idzie bardzo dobrze.

  Programy do otwierania plików z rozszerzeniem CSV w systemie Windows 10

  Notatnik Microsoft: Ten program jest szeroko stosowany w branży edukacyjnej, nauczyciele często go używają podczas organizowania swoich rzeczy, może otwierać wszystkie typy plików, w tym CSV i umożliwia tworzenie bibliotek treści.

  Czytaj więcej  Jakie jest prawdziwe znaczenie nazwy „Free Fire” w języku hiszpańskim? Co to znaczy?

  Intuit Quicken Deluxe: Jest to program finansowy na dużą skalę używany w systemie Windows 10 do zarządzania kontami, ma możliwość pracy z plikami CSV, jest bardzo świetny.

  Corel Quattro Pro: Jest to aplikacja z pakietu WordPerfect Office z możliwością tworzenia arkuszy kalkulacyjnych, dzięki czemu można otwierać i edytować dowolny typ dokumentu CSV.

  File Viewer Plus: W języku angielskim File Viewer Plus, jak sama nazwa wskazuje, jest przeglądarką plików, ale także zaawansowanym konwerterem, który obsługuje ponad 300 formatów, w tym CSV.

  Jak otwierać pliki CSV na Androidzie

  Podobnie jak na PC, potrzebny jest do tego program, a ponieważ zawsze szukamy najlepszych, znaleźliśmy przeglądarkę plików CSV, która chociaż istnieje wiele różnych aplikacji do tego celu, przeglądarka plików CSV jest najbardziej ceniona przez użytkowników i z najlepszymi komentarzami.

  Posiada interfejs, który jest przyjemny dla oczu i bardzo łatwy w użyciu.Pozwala otwierać pliki CSV i przeglądać je w odpowiednich tabelach, po prostu wybierając odpowiednią etykietę, To jest super.

  Jak otworzyć plik z rozszerzeniem CSV online

  Musisz pamiętać, że bez programów jest to bardzo trudne, ponieważ nie ma strony ani narzędzia online do bezpośredniego otwierania i edycji pliku CSV, ale nie martw się, jeśli nie masz sposobu, aby otworzyć plik CSV a masz tylko internet, możesz skorzystać z jednego z wielu konwerterów online.

  Czytaj więcej  Jak zrobić lub utworzyć plik tekstowy (.txt) z Windows CMD krok po kroku

  Jest to również długa lista, konwertuje tylko plik CSV do innego formatu , który można otworzyć z dowolnego miejsca, najlepiej użyć formatu PDF, ponieważ ta konwersja nie wpływa zbytnio na informacje w dokumencie. Liczymy na te informacje lub ograniczamy się podczas przeglądania pliku CSV. Powodzenie!

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji