Co to jest i jak działa gra na Facebooku? Jak przesyłać strumieniowo lub przesyłać strumieniowo

28 października, 2021

Facebook Gaming nie jest podobny do Facebook Dating , jest to wschodząca platforma, którą teraz Facebook, będąc jedną z najczęściej używanych sieci społecznościowych na świecie, tworzy w oparciu o ten trend w grach, który jest obecny w populacji od kilku lat, Facebook o tym wie i jest obecny.

  Indeks

   Definicje Facebook Gaming

   Facebook Gaming jest integralną częścią Facebooka, to znaczy nie jest oddzielną platformą , ale jest zintegrowany z Facebookiem, z Facebook Gaming nie będziesz w stanie sprawdzić, czy twój ex cię zablokował , będąc w ten sposób ta wspaniała platforma wymaga, aby Twoja transmisja była bardzo udana, musisz tylko mieć odpowiednie składniki, aby to osiągnąć.

   Nikt nie ma składników idealnej formuły, ale na pewno dobra transmisja jest kluczem do pracy na żywo, dlaczego mówię na żywo? ponieważ Facebook Gaming współpracuje z transmisjami na żywo, które stają się wirusowe i docierają do odpowiedniego sektora.

   Czytaj więcej  Jakie są typy komputerowych urządzeń pamięci masowej?

   Jeśli transmisje na żywo są podstawą całego tego medium komunikacyjnego, właściwym sposobem na jego wykorzystanie byłoby wykonanie całkiem dobrej transmisji, a do opanowania tego typu działań potrzebna jest doskonała wizualizacja naszego terenu.

   W tym celu musimy zobaczyć, że musimy zrobić dobrą transmisję, zanim nawet pomyślimy o zrobieniu tego, ponieważ na tej podstawie osiągniemy najlepszą możliwą wydajność w naszej transmisji, co przekłada się na coraz lepsze widoki. (nikt nie chce tracić czasu na oglądanie czegoś, co wygląda źle)

   Minimalne wymagania do transmisji i sposoby ich zastąpienia

   Oto niektóre wymagania, które powinieneś mieć przed wykonaniem przekazu, nie są one jednak fundamentalne ale są pożądane, dlatego nawet jeśli ich nie masz, będziemy kroczyć razem ścieżką, na której możesz wykonać swój przekaz w najlepszym wydaniu możliwy sposób .

   Wymagania dla PC:

   • 6 GB pamięci RAM
   • Procesor wyższy niż Intel i5 lub NVIDIA GeForce GTX z serii 16 i nowszy

   Podstawowe wymagania mobilne:

   • 2 GB pamięci RAM
   • Zaktualizowany Android i urządzenie klasy średniej - wysoka
   Czytaj więcej  Jak wyodrębnić, otworzyć i skonwertować plik z rozszerzeniem EPUB na moim komputerze?

   W obu przypadkach będziesz potrzebować również dobrego i stabilnego połączenia internetowego, ponieważ nie chcesz, aby Twoje strumieniowanie się zawodziło lub opóźniało, co teraz zrobić, jeśli nie masz tych wymagań? a nawet co zrobić z tymi wymaganiami? Bardzo łatwo, pokażę ci najlepsze programy do transmisji i jak ich używać zgodnie z twoją platformą, aby jak najlepiej z niego skorzystać, a nawet z gorszych urządzeń działa tak dobrze, jak to możliwe.

   Najlepsze programy do przesyłania strumieniowego na PC i Androida

   W zależności od urządzenia, z którego korzystasz, jedno lub drugie będzie dla Ciebie działać, ale istnieją programy, które wyróżniają się na ich platformie, w których z pewnością transmitują najlepsi streamerzy na świecie, oto lista najlepszych programów do transmisji.

   Z komputera PC lub Mac

   Najlepszym rozwiązaniem jest OBS STUDIO To bezpłatne oprogramowanie może być używane (w odpowiedniej konfiguracji), aby zapewnić wzorową wydajność, niezależnie od urządzenia, zawiera unikalne cechy, które pozwolą Ci na płynne przesyłanie strumieniowe przy użyciu zasobów komputera w najlepszy sposób, jest również kompatybilny ze wszystkimi systemami operacyjnymi.

   Czytaj więcej  Jak zmienić publiczny i prywatny adres IP komputera z systemem Windows lub Mac z programami lub bez?

   Jego główne cechy to:

   • Możliwość dostosowania ekranu i włączenie wielu ekranów
   • Multiplatforma, transmisja na Facebooku, Twitchu, Youtube lub wszyscy razem
   • Pojemność pamięci przez transmisję
   • Modyfikowanie parametrów, takich jak wydajność FPS lub PC
   • Możesz wyciągnąć oprogramowanie lub kartę graficzną
   • Ma świat ustawień, które możesz przenieść według własnych upodobań

   Z Androida lub iOS Mobile

   Bez wątpienia najlepszą opcją transmisji z urządzenia z systemem Android lub iOS jest wybór, który daje Ci sam Facebook Gaming , to Oprogramowanie dostępne w Sklepie Play i App Store, pozwala oglądać, cieszyć się, grać w unikalne gry na platformie i transmisja na żywo z lub możesz ją również pobrać z App Store

   Ponieważ sami dostarczają ten system, działa on doskonale z większością urządzeń, sprawia, że ​​Twoje urządzenie może transmitować, a także przechowywać transmisję, jest to niewątpliwie platforma dla najlepszych wydarzeń online w świecie gier wideo na Facebooku i najlepszy program do streamingu dla urządzenia mobilne dzisiaj.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji