Co to jest Doodle Google? Które są najlepsze do grania? Lista najpopularniejszych

15 lipca, 2021

Z biegiem czasu w całej ludzkości miały miejsce ważne wydarzenia, to znaczy rzeczy dzieją się codziennie , ale nie każdy dzień jest przekraczany, Google zdał sobie z tego sprawę i od czasu utworzenia swojej platformy uwzględnia inną formę wydarzeń historycznych i sposobów podświetlanie informacji.

Na przykład stworzył słynne płytkie wyniki wyszukiwania, które są niczym innym, jak wtedy, gdy czegoś szukasz, a sam Google odpowiada na to w „Snippet”, takie wcześniej nie istniały, a dziś jest ich coraz więcej, co niewątpliwie przynosi korzyść nazwie użytkownika.

Ale to sprawia, że ​​właściciele witryn muszą bardziej łamać głowy, aby użytkownik miał dobre wrażenia na swojej stronie, kiedy wchodzi.

Bez wątpienia Google wraz ze wszystkimi innymi przeglądarkami został zaktualizowany , dlatego w tej wyszukiwarce pojawia się coraz więcej nowych rzeczy, w tym Doodle , ale co to jest?

Indeks ()

 1. Co to jest Doodle Google?
 2. Najpopularniejsze i najfajniejsze Doodles
  1. Doodle Pac Man
  2. Doodle 100. rocznica Alana Turinga
  3. Doodle z okazji 66. rocznicy Roswell
Indeks

  Co to jest Doodle Google?

  Doodle to nic innego jak animacja, mały ekran, ciekawa forma liter lub gra, która od czasu do czasu prezentuje nas swoim użytkownikom zamiast normalnych kolorowych liter, czyli to co dostajemy w przeglądarce nic więcej Otwórz to; oczywiście, jeśli masz Google jako swoją stronę główną .

  Dlatego z biegiem czasu zebrano nie tylko więcej tych ważnych i interesujących danych, ale także znacznie więcej Doodlesów do tego stopnia, że ​​nie sposób ich policzyć, bo od 2000 roku nie przestają tworzyć nowych i niewątpliwie rozjaśnić życie ludzi drobnym, ale niewątpliwie bardzo symbolicznym aktem tego, jak Google bierze pod uwagę każdy najmniejszy szczegół

  Najpopularniejsze i najfajniejsze Doodles

  Istnieje mała lista Doodlesów, które kiedy się pojawiły, były sensacją dla wszystkich, ponieważ w tamtych latach nie było nawet wiadomo, czym jest prawo do bycia zapomnianym i było znacznie mniej rzeczy, którymi można się bawić.

  Doodle Pac Man

  Ten Doodle dla zdecydowanej większości użytkowników, którzy byli fanami gry wideo, jest zdecydowanie naszym ulubionym Doodle, ponieważ pozwala nam grać w tę grę co 21 maja z tej samej przeglądarki, oczywiście ze względu na ogromną liczbę Doodles, które nie zawsze się powtarzają ale ten jest niewątpliwie jednym z najlepszych i nie bierze 10, a 100 za oryginalność.

  Czytaj więcej  Jak skonfigurować telefon komórkowy z Androidem dla seniorów?

  Doodle 100. rocznica Alana Turinga

  Ten słynny Doodle składa hołd jednemu z głównych twórców tego, co teraz rozumiemy jako system, który daje życie naszemu komputerowi, opublikował 23 czerwca 2012 ten Doodle hołd złożony jednemu z wielkich menedżerów kodu binarnego, który dał życie wiele lat dla naszych rodziców i na pewno położy podwaliny pod komputery dla naszych dzieci.

  Doodle z okazji 66. rocznicy Roswell

  Ten słynny Doodle jest bez wątpienia jednym z moich ulubionych, ponieważ składa hołd słynnej obserwacji kosmitów, która dla wyznawców wszystkich zjawisk paranormalnych jest fascynująca do słuchania lub czytania , ponieważ jest to jedna z najbardziej dowodowych i zaraźliwych emocji, wiedząc, że 1940 rok mogło się zdarzyć lub nie.

  Doodle został opublikowany 8 lipca 2013 roku i ma formę gry wideo, ponieważ aby go przejść, musisz wykonać kilka pułapek i zagadek, aby rozwiązać problem usunięcia go z farmy, w której jest uwięziony.

  To były tylko niektóre z najlepszych doodli, jakie widzieliśmy, kiedy się pojawiły, ale nowe pojawiają się co jakiś czas i musimy zrobić miejsce w naszych sieciach społecznościowych, aby komentować nowe, które pojawiają się każdego dnia i nie zapominaj o tym, aby zobaczyć wszystkie te doodli i więcej musisz wejść na oficjalną stronę Google.

  Czytaj więcej  Co to jest ISO i przysłona obiektywu? Jak skonfigurować kamerę mojego telefonu komórkowego z systemem Android

  To świetna wyszukiwarka i jesteśmy pewni, że jeśli do tej pory jej nie używałeś, to z Doodles całkowicie podbiła Twoje serce i zaczniesz z niej korzystać. (Jest też najlepszy na całym świecie).

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji