Co to jest, do czego służy i jak używać PhotoScape do edycji zdjęć? - Sztuczki i wskazówki

9 września, 2021

PhotoScape to jeden z najlepszych programów do edycji obrazów dostępnych obecnie na rynku, ma nieskończone unikalne opcje edycji i zasadniczo rywalizuje z dowolnym innym programem do edycji w stylu Adobe Photoshop.

Ma własne rozszerzenie i jest "darmowym" oprogramowaniem w cudzysłowie, ponieważ ma wersję "premium", ale to tylko więcej tego samego, to wiele mówi o programie w jego "darmowej" wersji, ponieważ jest całkiem kompletny i nigdy nie będziesz musiał uaktualnić go do premium, chyba że dla czystej przyjemności, ale program na pewno tego nie potrzebuje

Mówiąc o tym, chcę opowiedzieć więcej o programie, jeśli szukasz niezawodnego programu do edycji z wersją przenośną i komputerową, zdolnego do łatwego i szybkiego wprowadzania bardzo kompletnych zmian.

To jest Twój program, ponieważ od pierwszego momentu wszystko będzie dla Ciebie jasne, jego panel jest bardzo przyjazny dla wszystkich typów użytkowników, zarówno doświadczonych, jak i początkujących, ponieważ ma możliwość wyświetlenia go i wybrania z menu, które będą Twoim najlepsi znajomi w tym czasie, aby tworzyć Twoje zmiany.

  Indeks

   Główne zalety korzystania z PhotoScape

   Czytaj więcej  Jak robić lub robić zdjęcia georeferencyjne za pomocą telefonu komórkowego z Androidem i iPhone'a?

   PhotoScape ma nieskończone zalety, bez wątpienia jest to program do edycji, który poleciłbym każdemu, ale tutaj wymieniam je, abyś sam mógł sprawdzić jakość PhotoScape.

   • Bez reklam, jedyne reklamy, które zobaczysz, będą pochodzić z narzędzi premium, gdy uzyskasz do nich dostęp , ponieważ chociaż wszystkie narzędzia są dostępne, niektóre efekty i ramki itp. będą wyświetlane z logo „pro” dostępnym tylko w przypadku zakupu licencja z Programu.
   • W pełni zdolny, w zasadzie wszystko, co chcesz zrobić, pochodzi z programu do edycji zdjęć , kolor, film, światło, ramka, wstawiaj tekst, efekty i inne narzędzia, które Cię zaskoczą.
   • Łatwość obsługi, inne programy takie jak Adobe Photoshop okazują się skomplikowane w momencie zrozumienia jego działania i znalezienia wszystkich jego opcji, z PhotoScape będziesz miał wszystko na wyciągnięcie ręki i z możliwością szybkiego nanoszenia i cofania zmiany (tutaj to przycisk do tego )
   • Profesjonalna jakość, z możliwością umieszczania zdjęć o żądanym rozmiarze, PhotoScape jest ogłaszany jako profesjonalny edytor obrazów, który jest niewątpliwie doskonałą opcją dla każdego, jego prawie 5000x5000 pikseli dozwolonych na obraz sprawi, że będziesz aluzją.
   Czytaj więcej  Co to jest protokół HTTPS i do czego służy? Jak to działa i jakie są jego cechy

   Nauka obsługi PhotoScape

   PhotoScape X to aktualna wersja PhotoScape , ta wersja ma nieskończoną liczbę bardzo dobrych narzędzi, tutaj przeanalizujemy kilka, zobaczymy do czego służą i jak z nich korzystać.

   • Edycja: Ten panel umożliwia edycję powierzchni obrazów za pomocą opcji takich jak zmiana rozmiaru, przycinanie, miniatura, magiczny kolor, rozkwit, hdr i około 30 opcji z menu ustawień, które pomogą Ci sprawić , że Twoje obrazy będą wyglądały profesjonalnie.
   • Kolor, w tym panelu możesz dodawać różne odcienie tonów do swoich obrazów i sprawiać, że pojawia się więcej jednego koloru niż drugiego, możesz łatwo przesuwać cały pasek kolorów, aż znajdziesz odpowiedni ton dla swojego obrazu, to jest fantastyczne.
   • Film, Tutaj możesz dodać różne efekty w stylu „filtrów” już wcześniej ustalone, takie jak filtry na Instagramie, dodać ładny filtr do zdjęcia swojej twarzy i wysłać go do swojego partnera na WhatsApp Web , powiedz mu, że już wiesz, jak używać PhotoScape X jak profesjonalista.
   • Światło i ramka: te dwa elementy są rzadko używane, ale pomogą Ci nadać tonalność całkowicie odwrotną do tego, co Twój obraz. Wiem, że edytowanie obrazów jest tak proste, jak edycja filmów w Movie Maker , po prostu łatwe i praktyczny.
   • Wstaw: To narzędzie umożliwia wstawianie naklejek, tekstu, figur, lupy, filtrów i innych opcji, takich jak strzałki lub specjalne kształty.
   Czytaj więcej  Co to jest płyta główna i do czego służy? Jakie kawałki składają się na to

   To tylko niektóre z najbardziej podstawowych opcji, które program zawiera do użytku, nie zapominaj, że ten program jest dostępny w Microsoft Store za darmo dla wszystkich, a także w sklepie Mac, chociaż w każdym razie, jeśli to zrobił łatwiejsze dla Ciebie, możesz uzyskać do niego dostęp i pobrać go z oficjalnej strony internetowej lub wyszukując go w Google jako „Pobierz PhotoScape X” i wprowadź pierwszy wynik.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji