Co to jest, do czego służy i jak korzystać z Google Gravity? - Kroki i sztuczki

21 czerwca, 2021

Większość internautów popada w typowy błąd, wierząc, że o Google wiedzą absolutnie wszystko . Na dzień dzisiejszy jest to największa i najczęściej używana wyszukiwarka na świecie. Co jakiś czas ta platforma zaskakuje nas czymś nowym.

Jedną z osobliwości, o której niewiele osób wie, jest grawitacja Google. Prawdopodobnie ta funkcja jest bardzo podobna do Easter Eggs Google , więc twórcy tej platformy ukrywają niektóre funkcje przed użytkownikami.

Więc dzisiaj skupimy się na wyjaśnieniu, czym jest ta funkcja Google, więc dzisiaj nie zobaczysz nic na temat teorii grawitacji ani nic w tym rodzaju. Ale nigdy nie zaszkodzi nauczyć się google wideo z Androida za pomocą obrazu .

Indeks

  Co to jest grawitacja Google?

  Google Gravity przyszedłby, aby stworzyć rodzaj ukrytej funkcji lub pisanki , których nie można znaleźć gołym okiem. Jest również znany jako interaktywna aplikacja lub gra, w której każdy użytkownik może usunąć grawitację ze strony głównej Google. Dzięki temu wszystkie widoczne elementy opadną w dół ekranu lub okna.

  Czytaj więcej  Dlaczego moje słuchawki i7S TWS słyszą z jednej strony? - Rozwiązaniem problemu

  Być może zastanawiasz się, jak rozwiązać ten problem , ponieważ wszystko jest w porządku i trudno ci skorzystać z niektórych opcji, które były wcześniej na miejscu. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć dowolny z tych elementów i przenieść je w dowolne miejsce w pustym oknie.

  Zasadniczo twój wskaźnik ma właściwości nadawania lub usuwania grawitacji d, więc jeśli chcesz, możesz tworzyć dowolne rodzaje struktur.

  Do czego służy aplikacja lub funkcja Google Gravity?

  Podobnie jak Google Go i charakterystyka tych easter eggów , Google Gravity nie ma wielu zastosowań . Można powiedzieć, że jedyną niezwykłą rzeczą jest frajda, jaką użytkownicy mają podczas korzystania z niej. Reszta nie pomaga w żadnym konkretnym zadaniu, nie w wyszukiwaniu korzyści ani w niczym, to po prostu czysty wypoczynek.

  Jak można używać Google Gravity?

  Aby móc korzystać z funkcji Google Gravity, musisz spełnić szereg prostych wymagań . Pierwszą rzeczą jest przejście na oficjalną stronę Google Gravity , tam poczekasz na załadowanie strony jako takiej. Jeśli zauważysz, że wszystkie elementy spadają, to dlatego, że wszystko działa idealnie.

  Czytaj więcej  Co to jest atak fałszowania adresów IP ARP? Jak ich unikać i jakie typy istnieją — Poradnik bezpieczeństwa

  Jeśli zauważysz, że po najechaniu kursorem na okno Google elementy nie wypadają, to musisz sprawdzić, czy na komputerze lub laptopie masz zainstalowaną najnowszą wersję Javascript . Jest to program, który pozwoli Ci uruchamiać animacje i funkcje podobne do tych z Google Gravity. Pamiętaj, że przeglądarka, której będziesz używać, musi mieć dobrą kompatybilność z Javascript.

  Zasadniczo ta funkcja jest doskonale kompatybilna z większością wyszukiwarek dla komputerów. W moim przypadku korzystam z przeglądarki Vivaldi i testy wypadły pomyślnie. Nadal możesz spróbować z przeglądarką, którą masz, ale najlepiej używać Google Chrome lub Morzilla Firefox.

  Ile jest tam pisanek Google?

  Prawda jest taka, że ​​w rzeczywistości za każdym razem użytkownicy mający dużo wolnego czasu nieustannie poszukują nowych ukrytych funkcji, aby jako pierwsi je odkryć i mieć odrobinę sławy.

  Ten temat jest tak kontrowersyjny i interesujący, że niewielu wie, jak aktywować tajny słownik Google . Jest to funkcja, którą możesz aktywować i mieć bezpośredni dostęp na swoim telefonie z Androidem. Możesz myśleć, że jest bezużyteczny, ale na dłuższą metę zauważysz, że jest to świetna funkcja pełna użyteczności.

  Czytaj więcej  Co to są rolki na Instagramie i jak to działa? Sztuczki, aby wycisnąć z tego jak najwięcej

  Należy pamiętać, że tak jak funkcje takie jak Google Gravity nie są zbyt przydatne, są takie, które, jeśli zapewniają użytkownikowi pewien poziom wsparcia w odniesieniu do konkretnego zadania lub potrzeby.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji