Co to jest Cydia na iPhonie i do czego służy? Jak go używać do instalowania aplikacji

31 lipca, 2021

Wyróżniając się ponad resztą smartfonów, urządzenia iPhone całkowicie zrewolucjonizowały świat technologii z każdą nową wersją od czasu jej wydania ponad dekadę temu. Podobnie jak wszystkie urządzenia Apple, iPhony reprezentują innowacyjność i kreatywność oraz łatwość użytkowania dla każdego.

Zespoły te posiadają obecnie najnowocześniejszy system operacyjny o najwyższej specyfikacji technicznej, dzięki czemu ich możliwości wykorzystania są nieograniczone w funkcjach społecznościowych, edukacyjnych i roboczych, z możliwością aktualizacji App Store iPhone'a, iPada , iPod lub Mac, aby móc instalować wszelkiego rodzaju aplikacje bez problemów ze zgodnością.

Te urządzenia mobilne są całkowicie zaprojektowane, aby ułatwić każdy codzienny proces i zoptymalizować wydajność w dowolnym obszarze społecznościowym za pomocą wszystkich wewnętrznych i zewnętrznych narzędzi, jakie posiada. Możesz łatwo używać, aktywować i konfigurować AirDrop, aby wydajniej udostępniać pliki, bez konieczności połączenia z Internetem.

Możesz korzystać z tej funkcji, nie martwiąc się o przechowywanie sprzętu, ponieważ mają one coraz większą pojemność wewnętrzną, oprócz usług chmury elektronicznej iCloud, które oferują 5 GB wirtualnej pamięci całkowicie za darmo z możliwością rozszerzenia o plany Premium i podziel się planami z rodziną i przyjaciółmi.

Czytaj więcej  Jak wyczyścić i wyczyścić pamięć podręczną WhatsApp, aby zwolnić miejsce na Androidzie i iPhonie?

Podobnie możliwe jest przywrócenie kopii zapasowej iCloud na iPhonie, iPadzie lub iPodzie Touch, aby zachować wszystkie dane osobowe poza pamięcią wewnętrzną, a następnie chronić je przed możliwymi cyberatakami lub wirusami złośliwego oprogramowania, konfigurując pamięć wirtualną automatycznie lub ręcznie zgodnie z Twoje osobiste upodobania.

Mając to na uwadze, będziesz w stanie zrozumieć złożoność urządzeń iPhone i wszystkich ich narzędzi, dlatego konieczne jest poznanie ich, aby w pełni wykorzystać potencjał telefonu . Z tego powodu dzisiaj powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o aplikacji Cydia na iPhonie, do czego służy i jak używać jej do instalowania aplikacji.

  Czym jest Cydia na iPhonie i do czego służy?

  Cydia to aplikacja na system operacyjny iOS, której główną funkcją jest umożliwienie użytkownikom iPhone'a dostępu do instalacji aplikacji niezatwierdzonych przez App Store , dzięki czemu bez problemu można zainstalować na urządzeniu oprogramowanie nieobsługiwane przez iTunes.

  Biorąc pod uwagę dużą liczbę ograniczeń aplikacji zewnętrznych, które pozwalają na dostosowanie urządzenia do gustów i potrzeb użytkownika, jakie posiada App Store, łatwo zrozumieć, dlaczego Cydia pozycjonuje się jako główne rozwiązanie dla użytkowników iOS w zakresie takie problemy.

  Czytaj więcej  Jakie są umiejętności lub umiejętności na Linkedin i do czego służą?

  Ważne jest, aby pamiętać, że instalację tej aplikacji na urządzeniu iPhone można wykonać tylko poprzez jailbreak, a nie przez oficjalny sklep Apple, ponieważ nie jest ona dostępna na wspomnianym nośniku.

  W ten sposób aplikacja Cydia działa jako alternatywa dla App Store, gdzie można uzyskać wszelkiego rodzaju darmowe i płatne aplikacje, w większości przeznaczone do modyfikacji wyglądu i poprawy wydajności domyślnych oficjalnych aplikacji na iPhone'a.

  Jak używać Cydii do instalowania aplikacji

  Po jailbreaku komputera, aby zainstalować narzędzie Cydia, aby korzystać z alternatywnego sklepu z aplikacjami Apple, zobaczysz, że korzystanie z niego jest łatwe w złożonym i łatwym do zrozumienia interfejsie. Na ekranie głównym dostępne będą następujące zakładki: źródła, zmiany, zainstalowane, modyfikowane, usuwane, aktualizacje i wyszukiwanie.

  Podobnie na stronie głównej Cydii możesz wybrać darmowy motyw, który wolisz, aby dostosować aplikację do swoich osobistych upodobań, w ten sam sposób istnieje również szeroka gama płatnych motywów.

  W ramach platformy dostępne będą aplikacje do przechwytywania ekranu komputera na wideo , zarządzania kilkoma kontami App Store jednocześnie, zwalniania wewnętrznej pamięci poprzez usuwanie niepotrzebnych i tymczasowych plików, rozszerzania zasięgu wykrywania Wi-Fi i innych. Musisz po prostu samodzielnie odkrywać i wypróbowywać różne aplikacje.

  Czytaj więcej  Jak otworzyć dwa konta Facebook Messenger na tym samym telefonie z Androidem?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji