Co mam zrobić, jeśli mój iPhone uruchamia się samoczynnie i bez zatrzymywania się za każdym razem? - Rozwiązanie

19 kwietnia, 2022

Nieuniknione jest nie znać ani nie używać systemu operacyjnego wielkiego jabłka. Dzięki temu systemowi operacyjnemu mamy dziś szeroką gamę urządzeń mobilnych. A prawda jest taka, że ​​zdecydowana większość na co dzień znacznie ułatwia nam życie. Ale oczywiście nie jest to coś nieomylnego, ponieważ w niektórych przypadkach te urządzenia IOS wykazują awarie .

Wśród najczęstszych jest to, że iPhone sam się restartuje i robi to przez długi czas i bez zatrzymywania. W przypadku, gdy masz iPhone'a 11 Pro Max, XR lub XS, możesz bez problemu wyłączyć telefon i wymusić ponowne uruchomienie tych iPhone'ów . Z drugiej strony, jeśli nie masz żadnego z tych urządzeń, ale nadal występują te problemy, czytaj dalej artykuł, aby znaleźć rozwiązania.

Co mam zrobić, jeśli mój iPhone uruchamia się samoczynnie i bez zatrzymywania się za każdym razem? - Rozwiązanie

  Streszczenie

  Co zrobić, jeśli iPhone samoczynnie uruchomi się ponownie i nie przestanie działać?

  Pierwszą radą, jaką możemy Ci dać, jest podjęcie wszelkich środków ostrożności, kiedy tylko możesz. Oznacza to, że jeśli to możliwe, wystarczy wykonać kopię zapasową co 15 dni. Ponieważ ten problem zwykle prowadzi do uszkodzenia informacji przechowywanych na urządzeniu. Zaletą, jaką masz, jest to, że możesz wykonać tę kopię zapasową w iCloud i skonfigurować, jak często chcesz to robić.

  Ręcznie uruchom ponownie telefon

  Wydaje się to sprzeczne, ale może być rozwiązaniem. Można powiedzieć, że jest to wymuszone ponowne uruchomienie, które wykonujesz ręcznie. Jeśli masz telefon i Phone x lub nowszy, wykonaj następujące czynności :

   Użyj kabla USB, aby połączyć się z komputerem

   Jeśli powyższy krok nie zadziałał, a problem nadal występuje, pobierz kabel USB z urządzenia IOS . Zacznij od powtórzenia tego, co przed chwilą Ci wyjaśniliśmy, ale tym razem podłączając sprzęt do komputera. Sposób, w jaki powinieneś to zrobić, jest dość prosty: naciśnij przycisk home, a następnie podłącz USB do telefonu. Musisz to zrobić bez naciskania przycisku Start.

   Czytaj więcej  Jak pisać tekst pogrubioną czcionką w Telegramie na Androida lub iPhone'a

   Dzięki temu w ciągu kilku sekund na ekranie telefonu powinno pojawić się logo Apple lub grafika USB , a wraz z nią logo iTunes. Umożliwi to dostęp do iTunes. Gdy to zrobisz, kliknij akceptuj.

   Później na komputerze pojawi się okno informujące, że urządzenie jest w trybie odzyskiwania. Można powiedzieć, że jest to jeden z wielu sposobów naprawienia typowych problemów i błędów przywracania systemu iOS .

   Aby zakończyć to rozwiązanie, będziesz musiał przejść do Urządzenia, następnie przywrócić i zakończyć tworzenie kopii zapasowej . Umożliwi to wykonanie kopii zapasowej na wypadek, gdyby nie robiłeś tego wcześniej. Aby na koniec można było ponownie uruchomić urządzenie i pozostawić je domyślnie lub fabrycznie. Jeśli przypadkiem nadal nie wiesz, jak wykonać reset na urządzeniach IOS , informacje znajdziesz na oficjalnej stronie.

   Użyj programu specjalnie dla urządzeń IOS

   Jeśli z jakiegoś powodu wszystko, co Ci wyjaśniliśmy, nie pomogło, możesz idealnie udać się do pomocy technicznej, w której kupiłeś swoje urządzenie. To najlepsze, co możesz zrobić. Ale jeśli nie chcesz korzystać z tej opcji i chcesz spróbować czegoś innego, możesz użyć narzędzia do naprawy IOS znanego jako ReiBoot .

   Czytaj więcej  Jak założyć lub założyć konto w VK z lub bez numeru telefonu Czy to możliwe?

   Ten program pozwala rozwiązać problemy z połączeniem Wi-Fi na iPhonie , a także bieżący problem z telefonem komórkowym, który uruchamia się ponownie i nie przestaje tego robić. Wystarczy podłączyć urządzenie do komputera i uruchomić program. Następnie oddajesz go do naprawy systemu operacyjnego i to wszystko. Reszta polega na wykonaniu kroków, które są wyświetlane na ekranie.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji