Co mam zrobić, aby uniemożliwić pobranie mojego zdjęcia profilowego WhatsApp?

4 grudnia, 2021

Dzisiejsza technologia rozwinęła się, a panel konfiguracyjny WhatsApp jest zupełnie inny niż ten, który istniał kilka lat temu, wiele opcji zmieniło się w porównaniu z przeszłością, w tym wiele opcji beta, które powstają dzięki pakietom APK, takim jak WhatsApp Plus.

Również niestety dzisiaj Twoje zdjęcie profilowe, chociaż nie można go pobrać, inni użytkownicy, którzy mają do niego dostęp, jeśli Twoja konfiguracja pozwala im je zobaczyć, mogą zrobić zrzut ekranu, po prostu zobacz go przez kilka sekund

Co mam zrobić, aby uniemożliwić pobranie mojego zdjęcia profilowego WhatsApp?

Żyjemy w czasach, w których prywatność to żart, trudno jest nawet wiedzieć, czy zablokowali Cię w WhatsApp, ponieważ sieci społecznościowe są coraz bardziej podatne na zmiany, to tutaj WhatsApp Plus pojawia się jako innowacja w stosunku do tego, co już jest znane w które oferują nam ogromną panoramę opcji, jakie możemy mieć dzięki tej aplikacji.

Większość z tych zmian można wprowadzić z tego pakietu APK i nie są one dostępne w normalnym WhatsApp przez całe życie.

Czytaj więcej  Jak krok po kroku skonfigurować i aktywować Ok Google na moim urządzeniu z Androidem lub iOS?

Istnieje jednak wiele ukrytych opcji , które możesz skonfigurować w panelu administracyjnym dołączonym do WhatsApp Plus.

  Indeks

   Co to jest WhatsApp Plus?

   WhatsApp Plus to aplikacja oprócz WhatsApp, która nie może współistnieć ze sobą na tym samym urządzeniu, ponieważ działa jako dodatkowa aplikacja, która tworzy WhatsApp , ale nie należy do WhatsApp lub jest blisko niej.

   Jednak ta aplikacja umożliwia modyfikowanie bardzo szczególnych cech, do których nie masz dostępu z normalnego WhatsApp lub nie jest tak łatwo modyfikować te parametry, które oferuje aplikacja.

   Byłem spopularyzowany na całym świecie, mając dziś niesamowity zasięg, bardzo często mam jednego lub dwóch przyjaciół, którzy mają WhatsApp Plus i wiedzą jak oko, bardzo często nikt z tą aplikacją nie powie nikomu, ponieważ jeśli masz zalety aplikacji, chcesz ją tylko dla siebie

   Właśnie z tego powodu warto omówić w tym artykule wszystkie wady, które masz jako użytkownik tylko z powodu braku tej aplikacji .

   Czytaj więcej  Rozwiązanie: Błąd „Błąd nie do naprawienia Whea” lub niebieski ekran w systemie Windows 10

   Zalety bycia użytkownikiem WhatsApp Plus

   Jeśli chcesz pobrać APK WhatsApp Plus, będziesz miał wiele zalet w porównaniu z innymi użytkownikami, którzy nie mają tej wspaniałej aplikacji na swoim urządzeniu. dlaczego WhatsApp Plus umożliwia:

   • Wyślij link szpiegowski do dowolnego kontaktu, gdy ten inny kontakt otworzy link, będzie musiał pozostać w sieci tylko przez kilka sekund, aby mógł geolokalizować tego użytkownika, to znaczy, że będziesz mieć lokalizację użytkownika tuż obok przekazując link do mema , ta opcja jest wstępnie zdefiniowana z 3 opcjami, ale jest czwarta opcja, za pomocą której możesz dostosować to, co wysyłasz
   • Dostosuj fundusze w swoim WhatsApp , oczywiście nie będą to animowane tła w rytm muzyki, jak nauczyliśmy Cię przy innej okazji, ale te fundusze, które się poruszają, będą szalone, uwierz mi. Istnieje również biblioteka funduszy, z której możesz pobrać ten, który najbardziej Ci się podoba.
   • Możliwość usunięcia opcji „widoczny” w statusach znajomych bez usuwania podwójnego niebieskiego zaznaczenia WhatsApp
   • Łatwo ukryj czaty WhatsApp w miejscu, o którym nigdy byś nie pomyślał, aby nikt nie wiedział, z kim nie chcesz, aby wiedział, że rozmawiasz
   Czytaj więcej  Jak zablokować ekran komputera Windows 10, 8 i 7 za pomocą klawiatury lub automatycznie?

   Pobierz i zainstaluj WhatsApp Plus na swoim urządzeniu z Androidem

   Pobieranie tej aplikacji na Twoje urządzenie jest bardzo łatwe, pokażę Ci krok po kroku, jak to zrobić:

   • Zacznij od wejścia na oficjalną stronę internetową, która dystrybuuje WhatsApp Plus
   • Tutaj musisz kliknąć przycisk „pobierz”
   • Gdy to zrobisz, na Twoim urządzeniu pojawi się alert, który powie coś takiego: „Nieznane źródła są niedozwolone, czy chcesz je aktywować?”
   • Daj opcję tak i aktywuj „Nieznane pochodzenie”
   • Następnie wróć do przeglądarki i pobierz ponownie
   • Po zakończeniu pobierania możesz otworzyć aplikację i zarejestrować się jak w normalnym WhatsApp

   Uwaga: pamiętaj, że nie możesz mieć WhatsApp Plus, jeśli masz zainstalowaną normalną aplikację WhatsApp; więc odinstaluj go wcześniej.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji