Co jest lepsze Beat lub DiDi jako kierowca lub użytkownik i różnice, poznaj to tutaj

9 października, 2022

Co jest lepsze Beat lub DiDi jako kierowca lub użytkownik i różnice, poznaj to tutaj

Wykorzystywanie aplikacji do wynajmu usług transportowych to nowa moda w społeczeństwie. To także nowy sposób na zarabianie , ale opcji jest tak wiele, że trudno wybrać. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co jest lepsze między Beat lub DiDi dla użytkowników i kierowców.

Pierwszą firmą, która skorzystała z Aplikacji do usługi transportu prywatnego, był Uber. Jednak w ostatnich latach pojawiły się nowe alternatywy, które są pozycjonowane jako silni konkurenci, takie jak DiDi i Beat.

Co jest lepsze Beat lub DiDi jako kierowca lub użytkownik i różnice, poznaj to tutaj

 

Indeks

  Bić

  Obecnie działa w miastach Argentyny, Chile, Meksyku, Kolumbii i Peru.

  bić dla pasażerów

  Jeśli chcesz, możesz zmienić miejsce przyjazdu w przypadku popełnienia błędu.

  Co jest lepsze Beat lub DiDi jako kierowca lub użytkownik i różnice, poznaj to tutaj

  Kolejną zaletą jest to, że stawka nie zmienia się, jeśli na trasie podróży jest ruch. Chcąc wygospodarować miejsce na rynku wdrożyła system premiowania i polecania, który pozwala na zniżki do 50% na wycieczki.

  Czytaj więcej  Jak korzystać z chmury Telegram do przechowywania moich plików i zapisywania zdjęć, filmów lub rozmów?

  Korzyści z Beat dla kierowców

  Aplikacja przed zaakceptowaniem pokazuje kierowcy, jaki będzie ostateczny cel podróży . Ta opcja służy do sprawdzenia, czy podróż jest opłacalna, czy jest to bezpieczny obszar.

  Kierowca będzie miał możliwość wyboru tras i poznania wszystkich związanych z tym szczegółów. Możesz nawet wybrać trzy miejsca docelowe dziennie, które są blisko Twojego domu , co jest dobrą opcją na wykonanie ostatniego biegu pod koniec dnia pracy.

  Czy ja

  Jest to chińska firma powstała w 2012 roku. Jest dość popularna w kilku krajach Ameryki Łacińskiej i ma najlepsze prowizje zarówno dla kierowców, jak i pasażerów.

  Dla DiDi priorytetem jest bezpieczeństwo pasażerów . Dlatego posiada technologię rozpoznawania twarzy , która pozwala na identyfikację kierowców.

  Co jest lepsze Beat lub DiDi jako kierowca lub użytkownik i różnice, poznaj to tutaj

  DiDi dla pasażerów

  Użytkownicy DiDi mają dostęp do wycieczek o najniższych stawkach na rynku . Również za pomocą kuponów możesz zaoszczędzić więcej pieniędzy na każdej podróży.

  Zaoferuj najlepszą spersonalizowaną obsługę klienta . Jeśli masz jakiś problem z platformą, natychmiast skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie Twojego problemu.

  Korzyści DiDi dla kierowców

  W miastach jest niewielu kierowców DiDi, więc każdego dnia będziesz miał do dyspozycji więcej klientów. Oznacza to, że masz większe szanse na pomnożenie swoich dochodów .

  Czytaj więcej  Jak założyć konto w EA Origin, aby kupować i pobierać gry wideo na komputer PC, PS4 lub telefon komórkowy?

  Największą atrakcją DiDi jest stawka prowizji dla kierowców . Podczas gdy konkurencja pobiera prowizję w wysokości do 25%, oferują od 10% do 15% .

  Co jest lepsze Beat czy DiDi?

  • Obie aplikacje mają przycisk paniki, ale przycisk Beat łączy się bezpośrednio ze służbą ratunkową w Twoim kraju. W przeciwieństwie do DiDi, która otrzymuje raport, w którym ocenia możliwość wysłania grupy wsparcia we wskazane miejsce.
  • Samochody z prywatnych usług transportowych są zazwyczaj bardzo do siebie podobne, ale DiDi ma opcję Express , czyli czterodrzwiowe pojazdy z wyposażeniem bezpieczeństwa. Podczas gdy Beat ma kategorię Luxi, która oferuje samochody typu SUV z mniej niż czterema latami produkcji.
  • Model biznesowy obu platform to prywatny transport, ale z DiDi możesz zarabiać w inny sposób, na przykład dając pracę swojemu samochodowi.
  • Kierowcy Beat i DiDi muszą przejść testy medyczne i psychologiczne przed rozpoczęciem pracy na peronie, aby pasażerowie zawsze byli bezpieczni.
  • Obie platformy nagradzają swoich kierowców za ich wydajność , jednak Beat wprowadził innowacje w sposobie rozdawania litrów benzyny swoim najlepszym kierowcom.
  Czytaj więcej  Jak usunąć lub usunąć moje konto WhatsApp na zawsze lub tymczasowo - bardzo łatwo

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji