Co jest i co znajduje się w nagłówku LinkedIn? Jak pisać najlepsze nagłówki?

30 października, 2021

Prezentacja jest bardzo ważna, nasi dziadkowie wiedzieli o tym po sposobie ubierania się, a my wiemy o tym dzisiaj, kiedy idziemy zobaczyć się z naszą partnerką zadbaną, żeby nie robić złego wrażenia.

Chcemy, żeby widziano najlepszych z nas, żeby zobaczyli to, z czego jesteśmy najbardziej dumni, właśnie z tego powodu nagłówek LinkedIn jest niezwykle ważny, dlaczego? Dam ci przykład.

Załóżmy, że jesteś w parku ze swoim telefonem komórkowym i korzystasz z Facebooka ( nawiasem mówiąc, jednej z najważniejszych sieci społecznościowych na świecie ), ponieważ miłość twojego życia przechodzi przed tobą i zauważa, że ​​brzydko pachniesz.

Cokolwiek robisz, ta miłość znika na zawsze, nawet z Tinder Premium wraca do ciebie, odchodzi i nie możesz nic z tym zrobić, to samo dzieje się z pracą.

Na rozmowach kwalifikacyjnych często staramy się wywrzeć jak najlepsze wrażenie, ponieważ chcemy i potrzebujemy pracy, ale kiedy praca jest online i nie możemy zrobić pierwszego wrażenia tak, jak byśmy tego chcieli, to właśnie wtedy pojawiają się nagłówki LinkedIn.

  Indeks

   Co to jest nagłówek Linkedin?

   Czytaj więcej  Jak zainstalować kompatybilny program antywirusowy w systemie Windows 8, 8.1 lub 10 — najlepszy program antywirusowy z bezpłatną i legalną licencją?

   Nagłówek Linkedin jest tym, co Ty jako pracownik oferujesz każdemu, kto przechodzi przez Twój profil, w zaledwie 120 znakach, określa, czy ta osoba nadal czyta Twój profil, czy nie, ten nagłówek powinien odpowiadać na następujące pytania:

   • Kim jesteś zawodowo?
   • Dokąd idziesz Jaki jest Twój życiowy kompas?
   • Co zrobiłeś, czym możesz się pochwalić i dlaczego?
   • W czym jesteś lepszy niż ktokolwiek inny?
   • Ponieważ ty?

   Brzmi to jak dużo informacji na zaledwie 120 znaków, ale zdziwiłbyś się, jak dobrze to działa i jak dobrze inni konkurują z bardzo dobrymi opisami.

   Ale ci ludzie to nie ty, czekasz tutaj, aby wymyślić najlepszy nagłówek na świecie dla twojego profilu Linkedin i to właśnie zamierzam ci dać, zamierzamy razem stworzyć nagłówek i dostosować go dla ciebie zgodnie z Twoimi mocnymi stronami i pasjami.

   Jak ustrukturyzować nagłówek Linkedin?

   Nagłówek Linkedin jak i film muszą mieć wprowadzenie, punkt kulminacyjny i rozwiązanie, ale uważaj, rozwiązanie musi sprawić, że będziesz chciał więcej, osoba, która go czyta, nie powinna po prostu widzieć wszystkiego, co możesz zrobić, dam ci przykład.

   Czytaj więcej  Co to jest wyciąg z LinkedIn? Jak zrobić lub napisać skuteczny profesjonalny wyciąg?

   Dziś są znani youtuberzy, którzy transmitują na Facebook Gaming i z tej platformy lub innej, takiej jak YouTube lub Twitch, skaczą, aby tworzyć filmy, dubbingować filmy, a nawet oglądać telewizję z własnym programem telewizyjnym, dlaczego tak się dzieje?

   Bo ludzie nie są zainteresowani tym, co robią, jeśli nie tym, jak to robią, bycie w ten sposób w talencie i życiu publicznym nie liczy się to, że jesteś w czymś dobry, bo jeśli tego nie odkryłeś, już jest dużo więcej takich , są w tym bardzo dobrzy, liczy się Twoja postawa i Twój wyróżnik.

   Wiele razy można dostać pracę za bycie bardziej pokornym niż inna osoba, wszyscy rekruterzy bardzo jasno określają, z jakimi ludźmi chcą pracować w firmie, a jeszcze lepiej, jakiego typu osoby potrzebują, niektóre rzeczy, których firma nie potrzebne są:

   • Nachalni ludzie, którzy nie akceptują błędów
   • Irytujące lub prowokujące ludzi
   • Toksyczni ludzie

   A oto kilka rzeczy, których firmy gorliwie szukają u swoich pracowników:

   • Pokora, nie oceniaj z góry bardzo wysokiej pensji początkowej
   • Życzliwość, serdeczność w mówieniu rzeczy
   • Dotyk, z ludźmi, a zwłaszcza z przełożonymi
   • Umiejętność rozwiązywania problemów i zdolność intelektualna
   • Inteligencja emocjonalna
   Czytaj więcej  Jak poznać i zmienić nazwę użytkownika i nazwę administratora w systemie Windows 10?

   Wszystko to waży przy wyborze kandydata lub innego, a jeśli ich nie masz, może powinieneś udać się i spróbować szczęścia gdzieś, gdzie nie narażasz się tak bardzo, jak Google Jobs, ale z mojego osobistego punktu widzenia każdy dobry pracownik ma te cechy, a także bardzo dobrze zaznaczone w jego osobowości.

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

   Go up

   Użyj pliku cookie, aby zapewnić migrację w sieci. Będziemy nadal korzystać z tej strony, założymy to Więcej informacji